Діва+Водолій - ідеальна пара, кажуть астрологи / ТСН

Астрологи склали гороскоп сумісності за знаками Зодіаку.

За їхніми словами, дві зодіакальні пари просто приречені на щастя. Про це пише womoninred.

Читайте такожАстрологи назвали жінок за знаком Зодіаку, які залишають слід у серці чоловіків

Діва + Водолій

Сумісність цих знаків Зодіаку закладена на небесах. Діва й Водолій з народження дивляться на життя однаково.

До того ж, у них одні й ті ж життєві цінності. Та й проблеми вирішують схожими методами. Зірки буквально ведуть їх назустріч один до одного. Водолії просто божеволіють від привабливості Дів. До того ж, вони зачаровані їхньою мудрістю, розміреністю й проникливістю.

Діви знають, як правильно обходитися з Водоліями. Діви ніколи не стануть насміхатися з мрійливості Водоліїв. Ці два знаки, хоч і протилежності, але притягуються один до одного з великою силою.

Як Діва, так і Водолій в захваті від інтелектуальних дискусій. Вони завжди знайдуть спільну цікаву тему для розмов. Єдине, Водолії люблять інколи повчати Дів.

Лев + Терези

Це дуже цікава пара. Про них можна знімати романтичну кіноісторію. Гордим Левам дуже подобається насолоджуватися тією любов'ю, яку дарують Терези. Але Терези не люблять бездумно. Вони люблять, тому що це їхній вибір і їхній Лев.

І Лев, і Терези здатні подарувати просто небувалу ніжність один одному. Обидва вміють насолоджуватися красою у всіх її проявах. Як Терези, так і Леви просто обожнюють яскраві враження й вечірки.

Леви самі люблять домінувати та все самі вирішувати. Але величезний плюс цього союзу в тому, що Лев і Терези дуже товариські особистості. Вони вміють домовлятися — це і є їхній найголовніший секрет щасливих стосунків. Вічне кохання у них реальне, як ні в іншого. Адже якщо у них виникає проблема у стосунках, вони все швидко обговорять, вирішать й підуть на вечірку.