У Раків очікується дуже сприятливий тиждень / noi.md

Відомий астролог Павло Глоба назвала головних щасливчиків тижня за знаком Зодіаку.

Про це пише slovofraza.

Читайте такожСонце у знаку Скорпіон: астрологи розповіли, на кого в цей період чекає казкова удачаРак

У Раків очікується дуже сприятливий тиждень. Особливо яскравими і позитивними днями будуть 26 і 27 число. У ці два дні і в цілому на тижні потрібно більше працювати. Ще зірки благоволять романтичним пригодам, побаченням. Можна знайомитися з людьми, розкривати свій творчий потенціал. Тиждень прекрасно підходить для перекладу відносин на новий рівень — можна планувати або грати весілля, знайомитися з батьками коханої людини.

Лев

Левам на цьому тижні дуже пощастить у сфері роботи і бізнесу, особливо якщо люди цього Знака якось пов'язані з креативною і творчою діяльністю. Дуже успішними днями для роботи і фінансової активності стануть 29, 30 жовтня і 1 листопада. Найнебезпечнішим днем можна вважати 28 жовтня. Левам доведеться зробити вибір-сфокусуватися на роботі або на сім'ї. Наздогнати за двома зайцями не вийде.

Водолій

У Водоліїв буде можливість з самого початку тижня влити в ритм і досягти великих успіхів в роботі. У цьому їм допоможуть поради близьких, друзів, колег. Зараз немає часу на любов і романтику, особливо 30 жовтня. Павло Глоба радить сфокусуватися на справах, але не забувати і домашніх турботах. Також не можна заражати негативом близьких людей. Не варто лаятися через дрібниці і зриватися на родичах, другій половинці.

Вас також можуть зацікавити інші новини астрології:

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram