Кому значно пощастить / ua.depositphotos.com

Астрологи назвали чотири знаки Зодіаку, яким в жовтні значно пощастить. 

Серед них Лев, передає slovofraza.

Лев

Читайте такожНазвано найхитріший знак Зодіаку

Лева чекає удача і везіння. Вам потрібно цінувати всі подарунки долі і користуватися тими привілеями, які вона вам дає. Ви зможете швидко піднятися по кар'єрних сходах і легко подолати всі перешкоди. Реалізуються будь-які бажання і плани, тому астропрогноз закликає бути конкретним і чітко формулювати цілі.

Терези

Доля не піднесе вам все бажаюче на блюдечку. Якщо мрієте про краще життя, то доведеться скористатися шансом і заслужити це. Важливо не опускати руки і розширювати соціальні зв'язки. Знайомтеся з впливовими людьми.

Скорпіон

Ви відчуєте неймовірний приплив сил і енергії. Вони допоможуть вам прийняти правильні рішення і почати діяти. Важливо залишатися пильним і розбірливим, адже Всесвіт надасть безліч цікавих пропозицій. Беріться лише за ті справи, що викликають найбільший інтерес і гарантують прибуток або підвищення.

Козеріг

Ви станете найбільшим везунчиком і зможете просунутися по всіх фронтах. Вам потрібно позбутися від проблем зі здоров'ям і постаратися відпочити. У сімейних справах у вас все налагодиться. Також Козеріг вдало реалізує складну ідею, що принесе більший прибуток і нову посаду.

Інші новини по темі: