Близнюки звикли балансувати між бідністю і казковим багатством / slovofraza.com

Гороскоп Павла Глоби назве знаки Зодіаку, яким пощастить отримати прибуток в кінці літа, пише slovofraza.

Читайте такожАстрологи назвали знаки Зодіаку, чиє життя у серпні розвернеться на 180 градусівБлизнюки

Гороскоп стверджує, що Близнюки звикли балансувати між бідністю і казковим багатством, адже вони легковажно ставляться до грошей і не тримаються за статус. Зодіакальний представник вміє насолоджуватися життям при будь-якому матеріальному стані і не страждає з порожніми кишенями. Однак зірки обіцяють, що в серпні перекіс станеться все ж у бік великого прибутку. B останній тиждень літа доля підкине Близнюкам шанс взяти участь у цікавому та перспективному проекті. Надалі він стане причиною вашого кар'єрного зростання і стрімкого збагачення. Постарайтеся викладатися на 100% і не лінуйтеся.

Діва

Чорна смуга у фінансовій сфері у Діви затягнулася. Представники знаку зіткнулися зі збитками, матеріальними втратами і навіть спонтанними витратами. Причому варто звинувачувати не вас, а скоріше несприятливі обставини, з якими доводилося мати справу. Однак ближче до кінця літа у Діви з'явиться шикарний шанс не лише відновити колишній рівень доходів, але ще і значно примножити свій прибуток. Не лінуйтеся і працюйте над собою і своєю справою.

Читайте такожГороскоп на 5 серпня: що обіцяють зірки сьогодні кожному знаку ЗодіакуСтрілець

Стрілець не надто звертає увагу на матеріальну сторону життя. Проте Стрільці неймовірно щасливі, що інколи дозволяє досягти надзвичайного фінансового рівня. Удача світить знаку зодіаку Стрілець і в серпні. Реалізація унікальної ідеї зробить вас досить популярною особою в ділових колах і дозволить примітно розбагатіти. Але гороскоп закликає вас не витрачати всі відразу, а відкласти в банк під відсоток та інвестувати якусь частину. Примножуйте доходи і ніколи не будете переживати про бідність.

Риби

Неймовірна грошова удача звалиться на голову знака зодіаку Риби в серпні! Гороскоп зробить вас щасливим власником великої суми. І найважливіше: прибуток прибуде поступово, що дозволить вам звикнутися з багатством і не розтратити його в спонтанному пориві. Самі ж гроші прибудуть в якості винагороди за старі проекти або ж участь у новій справі. Кінець літа – вдалий період, коли Риби можуть заявити про себе. Головне правильно розпорядитися грошима. Астрологічний прогноз радить вкласти все в самоосвіта та професійний розвиток. Можете також зайнятися творчістю, де проявіть себе найкраще і зможете ще більше заробити.

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram