Мольфар Макс Гордєєв назвав Архангелів кожного знака Зодіаку. Дізнайтеся, яка божественна сила вас захищає та веде по життю.

Овен (21 березня - 19 квітня): Архангел Михаїл

Архангел Михаїл, великий воїн світла, супроводжує Овна в його життєвих битвах. Під його невидимим мечем народжується пристрасть до дії, стійкість і рішучість. Михаїл вливає в Овна свою силу і захист, допомагаючи долати перешкоди з героїчним нальотом. Енергія цього Архангела наповнює Овна життєвим ентузіазмом і дарує йому силу першого знака зодіаку - бути першим у своїй справі.

Відео дня

Телець (20 квітня - 20 травня): Архангел Ананьєл

Архангел Ананьєл, ангел ніжності й терпіння, оберігає Тельця своїм милосердям. Сила Ананьєла розкривається в турботі, яку Телець відчуває до оточуючих, і в умінні знаходити радість у моменті. Під його крилом, Телець проявляє стійкість, зберігаючи умиротворення і цінуючи земні задоволення. Цей Архангел наповнює Тельця гармонією і внутрішньою стійкістю.

Близнюки (21 травня - 20 червня): Архангел Рафаїл

Архангел Рафаїл, цілитель і провісник, супроводжує Близнюків у подорожі знань і спілкування. Під його мудрим поглядом, Близнюки відкривають у собі неймовірні здібності до навчання і спілкування. Рафаїл підтримує їхнє прагнення до пізнання світу і допомагає знаходити гармонію у своїх дуальних характерах. Енергія цього Архангела стимулює розум і розкриває потенціал інтелекту Близнюків.

Рак (21 червня - 22 липня): Архангел Гавриїл

Архангел Гавриїл, ангел захисту і любові, наповнює серце Рака своєю ніжною силою. Сила Гавриїла проявляється у відданості сім'ї та у винятковій чуйності до почуттів інших. Під його крилом Рак розкриває в собі творчі здібності, стає захисником тих, кого любить, і створює затишок у своєму домі. Енергія Гавриїла надихає Рака на гармонію у стосунках і вираження любові.

Лев (23 липня - 22 серпня): Архангел Аріель

Архангел Аріель, володар природи, наповнює Лева своєю енергією величі і творчого натхнення. Під його крилом Лев знаходить силу лідерства і видатного самовираження. Сила Аріеля розкриває у Леві таланти і допомагає їм втілювати свої амбіції в життя. Архангел Аріель підтримує Лева в прагненні до унікальності та яскравого сходження.

Діва (23 серпня - 22 вересня): Архангел Метатрон

Архангел Метатрон, ангел-записувач, надихає Діву на шлях самопізнання і порядку. Під його мудрим впливом, Діва розвиває свої організаторські та аналітичні навички. Сила Метатрона стимулює Діву до творчості, а також до ефективного управління своїм життям. Архангел Метатрон наповнює Діву енергією прагнення до духовного зростання і пошуку істини.

Терези (23 вересня - 22 жовтня): Архангел Анаель

Архангел Анаель, ангел любові і краси, наповнює Терези своєю енергією гармонії та естетики. Під його крилом Терези виявляють у собі здатність створювати гармонію у стосунках і в навколишньому світі. Сила Анаель надихає Терези до вивчення мистецтва і прагнення до справедливості. Архангел Анаель підтримує Терези в пошуку балансу і краси в житті.

Скорпіон (23 жовтня - 21 листопада): Архангел Самаель

Архангел Самаель, ангел судного дня, наповнює Скорпіона своєю енергією стійкості і трансформації. Під його крилом, Скорпіон знаходить у собі силу долати труднощі і проходити через внутрішнє перетворення. Сила Самаеля надихає Скорпіона на глибоке розуміння життя і містичні аспекти своєї сутності. Архангел Самаель допомагає Скорпіону розкрити свою внутрішню мудрість і перетворитися.

Стрілець (22 листопада - 21 грудня): Архангел Ганаель

Архангел Ханаель, ангел покровитель природи, наповнює Стрільця своєю мудрістю і духовною свободою. Під його мудрим керівництвом Стрілець прагне до розуміння істини, відкриває в собі здатність до сприйняття світу в усій його красі й розмаїтті. Сила Ханаеля надихає Стрільця до дослідження різних культур, подорожей і прагнення до духовного розвитку.

Козеріг (22 грудня - 19 січня): Архангел Касіель

Архангел Кассіель, ангел трансформації і сходження, направляє Козерога до досягнення високих цілей. Під його заступництвом, Козеріг виявляє в собі терпіння, стійкість і прагнення до самовдосконалення. Сила Кассіеля підтримує Козерога в прагненні до довгострокових досягнень, а також до трансцендентального зростання. Архангел Кассіель вливає в Козерога енергію прагнення до вищих сфер.

Водолій (20 січня - 18 лютого): Архангел Уріель

Архангел Уріель, ангел світла та істини, наповнює Водолія своєю енергією креативності та інтелекту. Під його крилом, Водолій виявляє в собі здатність до інновацій та соціальної справедливості. Сила Уріеля надихає Водолія на створення новаторських ідей, а також на прагнення до суспільних змін. Архангел Уріель підтримує Водолія в його зусиллях робити світ кращим.

Риби (19 лютого - 20 березня): Архангел Гавриїл

Архангел Гавриїл, ангел води та інтуїції, наповнює Риб своєю енергією гармонії і співчуття. Під його заступництвом, Риби розвивають у собі творчу і духовну сторону. Сила Гавриїла відкриває в Рибах унікальні здібності до сприйняття світу і надихає на прагнення до мистецтва. Архангел Гавриїл підтримує Риб в їхній духовній подорожі, стимулюючи їх до вираження внутрішньої гармонії та любові до світу.

Макс Гордєєв в Instagram - instagram.com/maxgord