Представники цих трьох знаків Зодіаку - найбільш ледачі / Фото - depositphotos.com

Представники цих трьох знаків Зодіаку, на думку астрологів, є найбільш ледачими. Вони здатні придумати тисячі відмовок на те, чому вони не хочуть робити що-небудь або чому не встигли щось своєчасно доробити. 

Терези

Перше місце серед найбільш ледачих знаків по праву займають ці люди, народжені восени. Вони в першу чергу проявляють свою лінь у виконанні якихось побутових завдань. Саме тому Терези-жінки є неохайними домогосподарками, а Терези-чоловіки не можуть навіть цвях в стінку забити. 

Стрілець

Уродженці даного знака Зодіаку по життю мають пасивний характер. Вони не люблять морочитися з чим-небудь, відпустки і вихідні проводять вдома, а на роботі не проявляють ініціативи. Єдине, заради чого вони можуть забути про свою лінь - це особиста мотивація або вигода. Тільки тоді вони можуть бути активними, показуючи свою зацікавленість. 

Телець

І ще один "щасливчик", який потрапив до списку головних ледарів - Телець. Вони можуть проявляти свою лінь без будь-яких докорів сумління.

Тельці-студенти найчастіше прогулюють заняття/пари, дорослі уродженці даного знака нерідко спізнюються на роботу або філонять. Їм до душі посидіти в кімнаті і відпочити, ніж піти кудись з друзями і влаштувати собі активні вихідні. 

Нагадаємо, названо топ-3 Знаки зодіаку, у яких скоро закінчиться "чорна смуга".

Вас також можуть зацікавити новини: