этот материал доступен на русском

Місячне затемнення 5 червня дасть старт коридору затемнень: що можна і не можна робити в цей день

09:32, 04 червня 2020
Астрологія
15660 0
Ілюстрація REUTERS

Кожне місячне затемнення унікально і несе свою енергетику. Дізнайтеся про те, що можна і що не можна робити під час полутеневого затемнення 5 червня, коли Повний Місяць буде перебувати в сузір'ї Стрільця.

Читайте такожПовня 5 червня: у чому її особливість і як вона вплине на знаки ЗодіакуМісячні затемнення змінюють життя, диктуючи свої правила. 5 червня відкривається коридор затемнень. Підготуватися до цього дня може кожен, якщо прислухається до порад астрологів і проявить максимум обережності. У п'ятницю астрологи рекомендують відмовитися від імпульсивних дій, щоб виключити залучення в життя неприємностей, пише slovofraza.

Що можна робити в червневе затемнення

Місячне затемнення — прекрасний час для переосмислення, планування і спостереження. В цю добу можна намітити справи на майбутнє, щоб пізніше в спокійній обстановці ще раз перевірити всі пункти плану і відмовитися від тих справ, які не приведуть до успіху. Вдалим буде і бажання усамітнитися для відновлення сил та енергії. Тимчасова ізоляція корисна внаслідок частих перепадів настрою і не дозволить загострити конфлікти в діловому середовищі або в особистому житті.

Повний місяць у Стрільці — вдалий час для проведення ритуалів, спрямованих на очищення і звільнення. В цю добу астрологи рекомендують попрощатися з минулим, яке віджило себе. Однак зопалу відмовлятися від чогось або когось не варто — слід позбавлятися лише від того, що дійсно втратило актуальність і лише обтяжує.

Вплив Повні відчувається особливо гостро у невгамовних людей. Їм варто більше часу приділяти тренуванням витримки, а також звернути увагу на фізичні навантаження. Спорт дозволить впоратися зі стресовими ситуаціями і направити надлишок сил на досягнення нових чудових результатів в улюбленій справі.

Читайте такожАстролог розповіла, як закохати в себе чоловіка за знаком ЗодіакуВ п'ятницю можна і треба розважатися. Позитивні емоції будуть доречні, а гарний настрій не тільки вбереже від розладу, але і від попадання в конфліктні ситуації.

Що не можна робити 5 червня 2020 року

В день Повного затемнення і гроші можуть просто зникнути, якщо піддатися емоціям і витратитися на непотрібні речі. Виключити стоїть і передачу накопичень незнайомцям, які цілком можуть виявитися шахраями. Обережність і вміння заздалегідь планувати свій бюджет вбережуть від неприємностей. У зв'язку з таким положенням справ позичати або самим брати кредити краще не варто, щоб потім не опинитися в неприємній ситуації, коли не буде чим віддавати борг або не вийде стягнути позичене.

Відмовитися варто і від важливих зустрічей, якщо їх можна перенести на більш спокійний час. У день місячного затемнення прийняті рішення можуть виявитися поспішними і невірними, призвести до збитків, суперечок і навіть краху планів. Необдумані вчинки, коли під впливом емоцій зопалу приймаються рішення, навряд чи призведуть до процвітання.

Нові починання, якими б вони не були, приурочувати до 5 червня не має сенсу. Плани можуть змінитися, а те, що здавалося правильним, вже завтра може обернутися провалом. Співбесіди, призначені на цей день, можуть стати причиною поганого настрою, тому такі заходи варто по можливості перенести на більш сприятливий час.

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter