Ці пари знаків Зодіаку ніколи не будуть разом / slovofraza.com

Астрологи переконані, що 12 парам знаків Зодіаку не варто навіть починати відносини, адже вони приречені на крах. Вони не зможуть разом ужитися. І якщо навіть ви не залишитеся ворогами, то і на дружбу потім розраховувати не варто.

Овен-Телець

Тельці люблять з'ясовувати відносини, особливо коли не можуть контролювати Овна. Їх партнера це дуже дратує, тому в один прекрасний день він може розвернутися і піти.

Телець-Стрілець

У цієї пари конфлікт інтересів. Якщо Телець постійно хоче сидіти вдома, то Стрільцю життєво необхідні різні пригоди. Вони практично не проводять час разом.

Близнюки-Козеріг

Близнюки - це один з найбільш балакучих знаків Зодіаку. Такою своєю поведінкою вони відволікають Козерога від роботи, яка завжди стоїть у них на першому місці. Тому їх відносини приречені на крах.

Рак-Водолій

Водолії люблять всіх критикувати, а Ракам з тонкою душевною організацією це не до душі. Рано чи пізно сімейні Раки закриються і захочуть втекти від докучливого Водолія.

Лев-Скорпіон

І Леви, і Скорпіони жадають визнання. У їх парі завжди буде йти боротьба за першість.

Діва-Стрілець

Це два вітряних знаків Зодіаку, для яких відносини ніколи не були в пріоритеті. Тому логічно, що їх союз може обернутися катастрофою. 

Терези-Діва

Діви завжди впевнені в своїй правоті. Тому найчастіше вони тиснуть на нерішучих Терезів. Ця пара нагадує "вчитель-учень". Але кому таке сподобається?

Скорпіон-Овен

І Скорпіон, і Овен хочуть повністю контролювати свого партнера. І якщо щось йде не так, як хотілося, то вибуху між ними не уникнути.

Стрілець-Козеріг

Головна проблема в цій парі - відсутність сексуального тяжіння. Вони абсолютно несумісні.

Риби-Діва

Риби - це мрійливий знак Зодіаку, а Діви - більш практичні. Це той випадок, коли вони не сходяться через характер.

Читайте такожЧотири знаки Зодіаку зможуть "озолотитися" вже цієї осені

Водолій-Телець

Впертий Телець у відносинах буде впиратися рогами, наполягаючи на своєму, що відштовхує Водолія.

Близнюки-Рак

Цей союз не такий безнадійний як інші. Якщо їм вистачить мудрості і гумору, то в цілому у них може вийти хороший союз.

Вас також можуть зацікавити новини: