Макс Гордєєв розповів, що дає сили кожному знаку Зодіака / прес-служба

Як небесні істоти, що рухаються в космічному танці, кожен з нас наділений унікальними енергіями, дарованими зірками. Однак розуміння того, що підживлює наш дух, а що виснажує нашу життєву силу, може стати трансформаційною подорожжю.

Мольфар Макс Гордєєв ексклюзивно для УНІАН заглибився в небесні таємниці, щоб розкрити, що надає сили і що виснажує дванадцять знаків Зодіаку.

Овен (21 березня - 19 квітня)

Джерело енергії: дія і виклик

Відео дня

Овни черпають енергію в динамічних діях і вирішенні проблем. Вони процвітають у конкурентному середовищі і черпають силу в тому, що є першопрохідцями і лідерами у своїх починаннях.

Витік енергії: рутина і монотонність

Монотонність швидко виснажує енергію Овна. Повторювані завдання або ситуації, позбавлені азарту, викликають у них відчуття застою і нереалізованості.

Телець (20 квітня - 20 травня)

Джерело енергії: стабільність і комфорт

Тельці черпають енергію в стабільності і комфорті. Вони процвітають в середовищі, де можуть потурати своїм почуттям і насолоджуватися життєвими радощами, будь то мистецтво, природа або матеріальний комфорт.

Витік енергії: нестабільність і зриви

Непередбачуваність і раптові зміни виснажують енергію Тельців. Вони віддають перевагу стабільному темпу і можуть відчувати себе пригніченими хаосом або нестабільністю.

Близнюки (21 травня - 20 червня)

Джерело енергії: розумова стимуляція і різноманітність

Близнюки отримують енергію від розумової стимуляції та різноманітності. Їм подобаються інтелектуальні виклики, бесіди та вивчення різноманітних інтересів, які роблять їхній розум гнучким.

Витік енергії: нудьга і рутина

Енергія Близнюків слабшає в монотонному середовищі. Вони швидко втрачають інтерес, якщо не отримують розумової стимуляції або якщо відчувають себе обмеженими рутиною.

Рак (21 червня - 22 липня)

Джерело енергії: емоційний зв'язок і безпека

Раки черпають енергію з емоційного зв'язку і почуття безпеки. Вони процвітають у сприятливому середовищі, де можуть вільно виражати свої почуття і відчувати себе захищеними.

Витік енергії: конфлікти та емоційні потрясіння

Конфлікти та емоційні потрясіння швидко виснажують енергію Раків. Це чутливі душі, які борються в напружених або ворожих ситуаціях, віддаючи перевагу гармонії та емоційній стабільності.

Лев (23 липня - 22 серпня)

Джерело енергії: визнання і творчість

Левів заряджає енергією визнання і творчість. Вони процвітають у центрі уваги, черпаючи сили в оплесках, похвалі та можливості проявити свої унікальні таланти.

Витік енергії: зневага і занижена самооцінка

Зневага або відсутність вдячності виснажують енергію Лева. Вони потребують схвалення і визнання, щоб підживлювати свій енергійний дух, а відчуття недооцінки може приглушити їхнє внутрішнє світло.

Діва (23 серпня - 22 вересня)

Джерело енергії: організація і вирішення проблем

Діва черпає енергію в організації та вирішенні проблем. Вони процвітають у структурованому середовищі, де можуть аналізувати, планувати і підвищувати ефективність.

Витік енергії: хаос і безлад

Хаос і безлад швидко виснажують енергію Діви. Їм важко працювати в безладній або неорганізованій обстановці, і вони відчувають себе пригніченими невизначеністю або непередбачуваністю.

Терези (23 вересня - 22 жовтня)

Джерело енергії: гармонія і зв'язок

Терези черпають енергію в гармонії та зв'язках. Вони процвітають у стосунках і соціальному оточенні, де можуть сприяти миру, співпраці та рівновазі.

Витік енергії: конфлікти і дисгармонія

Конфлікти і дисгармонія виснажують енергію Терезів. Вони уникають конфронтації і розбрату, відчуваючи себе виснаженими в середовищі, що характеризується напруженістю або дисбалансом.

Скорпіон (23 жовтня - 21 листопада)

Джерело енергії: глибина та інтенсивність

Скорпіони отримують енергію від глибини та інтенсивності. Вони процвітають у ситуаціях, які дозволяють їм заглибитися під поверхню, дослідити глибокі емоції та розкрити приховані істини.

Витік енергії: поверховість і зрада

Поверхневі стосунки або зрада швидко виснажують енергію Скорпіона. Вони цінують справжність і вірність, відчуваючи виснаження від неглибоких зв'язків або нечесності.

Стрілець (22 листопада - 21 грудня)

Джерело енергії: дослідження і свобода

Стрільці черпають енергію в дослідженнях і свободі. Вони процвітають у пригодах, нових враженнях і розширенні своїх горизонтів завдяки подорожам, навчанню та філософським дослідженням.

Витік енергії: обмеженість і рутина

Обмеженість або рутина виснажують енергію Стрільця. Вони потребують свободи і спонтанності, щоб процвітати, відчуваючи себе пригніченими обмеженнями або повторюваними шаблонами.

Козеріг (22 грудня - 19 січня)

Джерело енергії: досягнення і відповідальність

Козеріг черпає енергію з досягнень і відповідальності. Вони процвітають, ставлячи цілі, старанно працюючи і виконуючи свої обов'язки з непохитною відданістю.

Витік енергії: невдачі і відсутність прогресу

Невдачі або відсутність прогресу швидко виснажують енергію Козерогів. Ними рухають амбіції і страх не виправдати своїх прагнень або відчути застій у своїх прагненнях.

Водолій (20 січня - 18 лютого)

Джерело енергії: інновації та соціальний прогрес

Водоліїв заряджають енергією інновації та соціальний прогрес. Вони процвітають у середовищі, яке заохочує оригінальність, гуманізм і колективні зусилля для здійснення позитивних змін.

Витік енергії: конформність і обмеження

Конформність або обмеження виснажують енергію Водоліїв. Вони повстають проти обмежень і процвітають, коли можуть вільно виражати свою індивідуальність, відчуваючи себе виснаженими суспільними нормами або обмеженнями своєї творчості.

Риби (19 лютого - 20 березня)

Джерело енергії: співчуття і творчість

Риби знаходять енергію в співчутті і творчості. Вони процвітають в творчих сферах, їх приваблює художнє самовираження, духовні пошуки та емпатичні зв'язки з іншими людьми.

Витік енергії: негатив і цинізм

Негатив і цинізм швидко виснажують енергію Риб. Це чутливі душі, які вбирають емоції оточуючих, відчуваючи виснаження від песимізму або різкої критики.

Макс Гордєєв в Instagram - instagram.com/maxgord

Вас також можуть зацікавити новини: