Три знаки Зодіаку незабаром вийдуть заміж / msn.com

Астрологи назвали три знаки Зодіаку серед жінок, які вже найближчим часом отримають від своїх коханих романтичну пропозицію про заміжжя.

Найбільше пощастить Дівам, Ракам і Близнюкам.

Рак

Раки, які перебувають у стосунках, можуть отримати пропозицію руки і серця банальним способом. Наприклад, ваш чоловік запросить вас до ресторану або покладе обручку в чашку кави. Навіть попри не дуже романтичну обстановку, ви все одно будете щасливі. А ось самотні Раки можуть відправитися в міні-подорож, де зустрінуть свою долю. Ваш роман буде настільки стрімким, що вже зовсім скоро ви можете отримати пропозицію в найбільш несподіваному місці і коли зовсім не будете на це чекати.

Відео дня

Діва

Діви, вся ваша увага спрямована на роботу. Через це ви не бачите, що відбувається навколо вас. Вам варто відволіктися трохи від рутинних справ, і побачите, що поруч з вами є людина, для якого ви - цілий Всесвіт. Дайте їй шанс проявити себе, і, повірте, ви не пошкодуєте. Зірки будуть супроводжувати тому, щоб ви були неймовірно щасливі і вже скоро уклали шлюб. А там і до народження діток недалеко!

Близнюки

Астрологи радять вам змінити обстановку. Так перед вами не тільки відкриються нові можливості, але і ви зможете реалізувати себе в сімейному плані. Небесні світила кажуть, що вам назустріч вже йде людина, яка призначена вам долею. Це буде кохання з першого погляду. Ваш роман буде настільки бурхливим, що ви не захочете один одного нікуди відпускати.

Нагадаємо, раніше астрологи назвали найбільш турботливі знаки Зодіаку.

Вас також можуть зацікавити новини: