Астролог попередила про важкий грудень 2022 / kadinim.com

Грудень 2022 року буде насиченим та цікавим. Прогноз на місяць склала відомий український астролог Валентина Віттрок. На що слід чекати і до чого себе готувати - читайте в матеріалі УНІАН. 

Ось що написала Віттрок у своєму блозі:

"Останній місяць року знаменний не тільки Різдвом і новорічним феєрверком. Він вносить нові енергії і поступово переносить нас в інший рік. На початку місяця транзит Місяця по Овну (2-4) може внести імпульсивність і помилковість у фінансах. Сонце 2-го грудня проходить вісь катастроф і тому намагайтеся контролювати імпульсивність, це небезпечний час не тільки на фронті, але і в повсякденному житті". 

Експерт уточнила, що перші числа місяця будуть важкими. Всі знаки Зодіаку можуть переслідувати неприємності, погане самопочуття, можуть бути смерті і інші погані звістки. 

Повня 8 грудня принесе підвищену дратівливість, конфлікти, нерви, а також в цей день буде високий ризик аварійності на дорозі або поломки якоїсь техніки. Віттрок попереджає, що на цю дату не варто планувати нічого доленосного - краще перенести всі важливі події на більш раніше або більш пізні числа. 

Нагадаємо, астрологи назвали жінок-однолюбів за знаком Зодіаку

Вас також можуть зацікавити новини: