Коли Україні загрожуватиме небезпека? / facebook.com/GeneralStaff.ua

Астролог Альбіна Пономаренко розповіла, яким буде листопад 2022 для України. За її словами, негативний вплив ми відчуємо вже 1-го ж числа, ймовірний "ніж у спину". Це може бути провокація - як внутрішня, так і зовнішня.

Як розповіла вона у своєму YouTube-каналі, у листопаді ймовірний контрнаступ ЗСУ, особливо на морському напрямку. Йдеться про Херсонську, Запорізьку та Донецьку області. 

Астроексперт обіцяє приємну кармічну подію Україні вже 5-го листопада. Ці події будуть знаковими для нас. А 8-го числа, у день місячного затемнення, очікується складна ситуація. А 11-го буде відчуватися позитивний вплив зірок, прогресивний та могутній. У цей день буде певне випробування, але ми пройдемо його гідно. Головне - тримати внутрішнє світло увімкненим. 

"Зміни, які несе нам сонячне затемнення 25 листопада, зметуть все старе в Європі, Україні, Білорусі та аж до Сибіру, тому слід чекати резонансних подій на цих територіях", - каже Пономаренко.

19 листопада може бути повторна спроба масованого обстрілу України, каже астролог.  20-го числа буде позитивний вплив зірок, ймовірні гарні новини або з Криму, або з іншого напрямку.

"20-23 почуємо про перемогу на морських напрямках", - прогнозує астролог.

25-го листопада - дуже хороша дата для України, буде йтися про перемоги на фронтах. Можливі зрушення у перемовинах, ухвалення важливих законів. У цей день очікується великий крок до нашої перемоги.

Прогноз таролога на листопад 2022

Раніше таролог й астролог Людмила Хомутовська дала прогноз на листопад 2022 для України. "Напруга буде, та до кінця місяця вона трішечки зменшиться", - каже астроексперт.

Вас також можуть зацікавити новини: