Таролог дав прогноз щодо найнебезпечніших міст в Україні / фото УНІАН

Таролог та екстрасенс Роман Шептицький попередив про підвищену загрозу в західних регіонах України у період з 13 до 17 серпня та назвав найнебезпечніші міста з регіонами.

Такий прогноз він зробив на своєму YouTube-каналі, розклавши карти.

Таролог зробив висновок, що у зазначений період найбільш небезпечною ситуація буде на заході України.

Відео дня

"Напевно, вони (окупанти) думають, що тут зберігається вся зброя, – зазначив він. – Щоб вкотре налякати, помститися, вони можуть зараз пробувати тероризувати західну Україну".

Найбільш тривожні карти випали при розкладі ситуації у Хмельницькому та області.

"Перша карта по Хмельницькому страшна випала – "Аркан смерті"... Потім йде обнулення і знову дияволи якісь. Щось мені цими днями Хмельницький зовсім не подобається. Дуже гостра карта. Серед багатьох регіонів там поки карта найгостріша, – сказав Шептицький. – Нехай цей весь негатив відводиться, але потрібно бути обережними і уважними. Щось вороги там задумали, щось недобре... злий умисел".

Не менш тривожні карти випали при розкладі на Львів та Львівську область, а також на Чернівці (+область), Івано-Франківськ (+область), Тернопіль (+область), Закарпаття.

Раньше астролог Рубіна Цибульська попередила про загрозу ударів по Києву та Київській області до кінця серпня. Найнебезпечнішими вона назвала дні з 18 по 23 серпня.

А Карпатська мольфарка спрогнозувала фінал війни в Україні.

Вас також можуть зацікавити новини: