Таролог дав прогноз по війні на серпень / facebook.com/GeneralStaff.ua

Таролог Роман Шептицький зробив розклад на картах і розповів, що зараз російські загарбники зляться через свої програші, тому вони будуть намагатися атакувати всі українські міста.

"Я нагадую, що найбільш "гострий" період буде з 9 по 12 серпня. Зараз ми повинні бути максимально уважними та обережними. Ворог програє, він мстить за свої програші. І таким чином під загрозою зараз практично кожен куточок України. Також складна ситуація зберігається із Запорізькою АЕС",-сказав Шептицький на своєму YouTube-каналі.

Він додав, що українські військові впевнено йдуть вперед, а значить вони і далі будуть виганяти окупантів з нашої території. Тобто незабаром ми можемо отримати приємні новини. 

При цьому йому випала ще одна карта, що символізує біль, переживання, загрозу і втрати. За словами таролога, в цей період ймовірність загроз на високому рівні. 

Крім того, Шептицький зазначив, що Україні буде надходити допомога. 

Нагадаємо, раніше екстрасенс Макс Гордєєв зробив передбачення, пов'язане з атомною електростанцією в Запоріжжі. Він сказав, що там зберігається дуже напружена ситуація.

Вас також можуть зацікавити новини: