Ведичний астролог Дмитро Вартанян назвав терміни, коли закінчиться повномасштабне вторгнення, розпочате Росією в лютому минулого року. В інтерв'ю YouTube-каналу PeopleLife він заявив, що Україні вдасться повернути всі свої території.

При цьому він не відкидає, що деякі нові території можуть приєднатися до нашої країни. Також астрологічний експерт зазначив, що з травня 2024-го року перед Україною відкриються нові можливості в альянсах. Може йтися про вступ до ЄС чи НАТО.

Вартанян прогнозує, що війна в Україні завершиться в травні 2024-го року, що не збігається з прогнозами багатьох тарологів й екстрасенсів - вони прогнозують завершення повномасштабного вторгнення навесні - на початку літа 2023-го року.

Ведичний астролог переконаний, що відлунням війни в Україні стане глобальна зміна світового порядку - економіки, бізнесу, права.

Раніше астролог Влад Росс назвав президента РФ Володимира Путіна боягузом і сказав, що незабаром диктатор може закінчити війну, розв'язану проти України. Це він може зробити вже в лютому 2023-го, заявивши, що всі цілі виконані.

Вас також можуть зацікавити новини: