Астролог закликав залишити Україну / facebook.com/MinistryofDefence.UA/

Астролог Дмитро Уранус заявив, що Росія поки не зупиниться на досягнутому. Вона продовжить бомбити Україну, тому жителям нашої країни потрібно терміново виїхати з великих міст.

За словами експерта, дата близько 1 січня 2023 року дуже символічна. Плюс-мінус місяць від цієї дати - це буде період максимального страждання людей в Україні.

"Рекомендую зробити запаси їжі і води. Якщо є можливість покинути великі міста, виїхати в ЄС, або в село, в приватний будинок, де є вода і тепло - не тягніть. Зима для людей в Україні буде дуже важкою", - написав Уранус на своїй сторінці в Facebook.

Відео дня

Він додав, що 8 грудня відбудеться протистояння Марса. У грудні планета бога війни максимально зближується з Землею. Чим ближче Марс, тим сильніше енергія бога війни проникає в уми людей.

"Зараз Марс втягує на свою орбіту все більше і більше людей, збираючи свої криваві жертви. Мобілізація в Росії продовжиться в грудні і січні, і число загиблих значно зросте. І саме в день протистояння Марса відбудеться повня, і Місяць своїм диском покриє Марс. Таке явище буває вкрай рідко. Що це означає? Однозначно Марс втягне в цю війну ще більше людей. На фронті може бути посилення боїв. Земля до того моменту промерзне і можна буде проводити наступи", - підсумував експерт.

Нагадаємо, раніше Дмитро Уранус розповів, що вже у березні 2023 року зменшиться кількість ракетних ударів по Україні. 

Вас також можуть зацікавити новини: