Астролог дав прогноз на грудень / фото Сергій Гайдай

Астролог Дмитро Уранус у новому прогнозі щодо війни в Україні розповів, що у грудні 2022 року Росія може влаштувати кілька масованих атак.

За словами експерта, 1 грудня з 9 ранку до 17 вечора Росія може закидати ракетами Україну, в результаті чого буде багато жертв. На це вплине Місяць, Марс і Меркурій, які утворюють на небі мутабельний тауквадрат. До того ж в цей період Місяць буде в поєднанні з Нептуном.

"Крім військової загрози це може дати небезпеку для людей, підвищену аварійність на дорозі, конфліктність, стреси, неуважність, помилки, дезорієнтацію. Марс в Близнюках зараз в опозиції з Меркурієм, що в цілому підвищує ймовірність ДТП на дорогах. Штовхає до необачних і необережних дій", - написав Уранус на своїй сторінці в Facebook.

Відео дня

Не менш складним для українців днем буде 5 грудня, коли відбудеться покриття Місяцем Урану в Тельці. У цей період Росія може "добити" нашу енергосистему, а також газовидобуток і газорозподіл.

"Близько цієї дати несприятливий вплив для України максимально. Останнє покриття Місяцем Урану в Тельці під час місячного затемнення 8 листопада, як очікувалося і прогнозувалося мною, все таки призвело до важких наслідків для енергосистеми та економіки України. Тому покриття 5 грудня як би продовжує цей страшний тренд. Противник намагатиметься добити нашу енергосистему, зв'язок, і можливо газовидобуток і газорозподіл. Я нікого не хочу лякати, але можливо ситуація з енергетикою стане тільки гірше. Весь період з 1 по 8 грудня - дуже і дуже небезпечний", - додав астролог.

Коли війна в Україні зійде нанівець - прогноз Урануса

Астролог Дмитро Уранус розповів, що вже у березні 2023 року зменшиться кількість ракетних ударів по Україні. Починаючи з цього періоду, активні бойові дії почнуть сходити нанівець.

Вас також можуть зацікавити новини: