Війна в Україні / фото 53 ОМБр ім. князя Володимира Мономаха

Які події пророкує на 2024 рік Ведична астрологія Джйотиш? Астрологи Анна та Олексій Суханови ексклюзивно для УНІАН розповіли, яким наступний рік буде для України, які ключові події будуть відбуватися, і на що слід звернути увагу в першу чергу.

Життя кожної людини, так само як і життя країни, ділиться на певні астрологічні періоди. Бувають часи складнощів і періоди зростання. В даний час Україна переживає важкий астрологічний підперіод, який почався 16 вересня 2021 року і триватиме до 17 травня 2024 року. Цей період являє собою час особистісного зростання через подолання проблем і подолання як зовнішніх, так і внутрішніх супротивників. Цей період також є важливою главою у великому періоді, який можна порівняти з великою книгою життя України. Вона оповідає про переродження і відродження нашої країни в новому сильному і значущому державі на світовій арені. Цей великий період почався 4 листопада 2013 року і триватиме до 4 листопада 2029 року.

У новому 2024 році Україна вступає в новий період, який астрологи вважають позитивним і сильним, що володіє потенціалом для завершення війни і перемоги України. Цей період триватиме з 17 травня 2024 по 5 березня 2025 року. Важливо відзначити, що він також буде пов'язаний з питаннями проведення виборів, завершення війни має важливе значення для їх проведення, і може прискорити процес інтеграції України в світові інститути, такі як ЄС і НАТО.

Відео дня

Давайте розглянемо новий 2024 рік за певними періодами, щоб передбачити динаміку подій. 

Ми можемо розділити 2024 рік на дві частини: до 17 травня 2024 року і після. Період до 17 травня буде більш важким, а після цієї дати почнеться більш легкий і позитивний відрізок року. Цю дату можна назвати важливим поворотним моментом протягом 2024 року.

Для більш детального розуміння динаміки подій, ми можемо розділити рік на більш дрібні часові відрізки і об'єднати їх в певні групи, оскільки деякі з них мають загальні характеристики, але розрізняються по контексту.

Перша група астрологічних періодів охоплюватиме час з 1 січня по 28 квітня 2024 року. Ми назвемо цю групу "ресурсною". У ці періоди можливі військові дії армії України, але, швидше за все, вони будуть мати тактичний, а не стратегічний характер. У цей період також очікується збільшення фінансової та політичної підтримки для України. Всі три періоди, що входять в цей відрізок часу, відносяться до напружених. Давайте охарактеризуємо їх.

Війна може закінчитися у 2024 році, - астрологи / фото 45 окрема артилерійська бригада ЗСУ

З 1 січня 2024 року по 16 січня 2024 року - напружений період. Можливе зниження активності армії РФ. У цей час збільшується ймовірність надходження нових військових і фінансових ресурсів в Україну, а також військова підготовка нових людей за межами країни.

З 16 січня 2024 року по 10 березня 2024 року - напружений період. Цей період продовжить процеси надходження і накопичення ресурсів, але з можливими затримками і уповільненням. Можливе збільшення витрат України на закупівлю і виробництво боєприпасів і очікування їх надходження. Військова активність може проявитися як з боку України, так і Росії, але швидше за все без стратегічних успіхів, тільки місцеві бої. У Росії в цей час може зростати песимізм і бажання завершити війну, а також можуть виникнути внутрішні конфлікти і протести.

З 10 березня 2024 року по 28 квітня 2024 року - напружений період, але більш продуктивний. У цей час може прискоритися надходження фінансових ресурсів в Україну, можливо, збільшення відвідувань важливих гостей. У військовій сфері також може початися позитивна динаміка, що може стати основою для стратегічних успіхів України.

Тепер ми переходимо до групи астрологічних періодів, які можуть бути дуже продуктивними з військової точки зору і створити передумови для стратегічного перелому і ясного розуміння перемоги України. Ці періоди триватимуть з 28 квітня 2024 року до 8 серпня 2024 року.

З 28 квітня 2024 року по 25 червня 2024 року - продуктивний, але напружений період. Він може супроводжувати успіх і просування армії України, звільнення раніше окупованих територій - як тих, які були захоплені з 2022 року, так і з 2014 року. Однак цей період потребує великих зусиль з боку України.

З 25 червня 2024 року по 08 Серпня 2024 року - сприятливий період, пов'язаний зі звільненням територій, поліпшенням і відновленням логістики, розмінуванням, виявленням колаборантів і поліпшенням фінансового стану країни. Це також хороший час для вирішення питань, пов'язаних з урожаєм. У військовій сфері також буде спостерігатися позитивна динаміка, з перевагою на користь армії України.

Тепер ми переходимо до групи астрологічних періодів, які можна назвати політико-фінансовими, і вони триватимуть з 8 серпня 2024 року до 31 грудня 2024 року. Всі ці періоди з військової точки зору також будуть позитивними для України. Також у цей час відбуватиметься відновлення політичного життя всередині країни, можливо, навіть підготовка до виборів.

У 2024-му можуть відбутися вибори, - астрологи / ua.depositphotos.com

З 8 серпня 2024 року до 30 вересня 2024 року - цей період буде супроводжувати активізації різних бізнес-і політичних процесів. Також можливі політичні скандали всередині країни. Період може бути дуже емоційним для жителів України. З військової точки зору він буде продуктивним і сприятливим для українців. Можливі важливі успіхи, пов'язані з водною стихією (море, порти, Мости, дамби), включаючи надходження нових катерів і морських дронів.

З 30 вересня 2024 року до 17 жовтня 2024 року - цей період буде сприятливим у всіх сферах. В Україну може приїжджати багато іноземних важливих гостей і політичних лідерів. Можуть укладатися нові фінансові та військові Угоди про допомогу, а також формуватися важливі контракти та договори.

З 17 жовтня 2024 року до 8 грудня 2024 року - цей період буде супроводжувати зростання бюджету країни, можливі зовнішні економічні "ін'єкції". У військових питаннях також повинна зберігатися позитивна динаміка, в тому числі продовження поліпшення армії України. Політичні процеси будуть продовжувати активізуватися.

З 8 грудня 2024 року до 31 грудня 2024 року - цей період буде відносно сприятливим, але може уповільнити багато процесів - як у діловій, так і у військовій сфері України. У цей час всередині країни також можуть виникнути різні конфлікти і протести.

Ось такий 2024 рік очікує Україну згідно Ведичної астрології Джйотиш.

Анна та Олексій Суханови в Instagram - instagram.com/jyotishon