День бухгалтера в Україні / фото ua.depositphotos.com

Міжнародний день бухгалтерії відзначають 10 листопада, а Україна святкує День бухгалтера 16 липня.

Ставлення до події мають усі, хто пов'язані з бухгалтерської, економічної чи аудиторської діяльністю. Свято відзначають викладачі економічних вишів, студенти та фахівці у сфері бухгалтерського обліку.

Привітання з Днем ​​бухгалтера - листівки та побажання

Привітання з днем бухгалтера / depositphotos.com

Сьогодні день однієї з найвідповідальніших та найважливіших професій - День бухгалтера! Вітаю з цим днем, бажаю добра, океан позитиву, щастя, і просто бути щасливими та не вболівати всім представникам цієї славної професії!

Відео дня

***

Вітаю з професійним святом найточніших і прагматичних людей в цьому світі! Бухгалтер - це професія, що вимагає уважності, відповідальності і посидючості, тому хочеться побажати вам терпіння, працьовитості, легкості в роботі, побільше щасливих, спокійних моментів і незабутніх вихідних!

День бухгалтера 2022 - листівки / depositphotos.com

Спасибі за ваш професіоналізм, за найточніші розрахунки і просто гідну роботу. Вітаємо з професійним святом - Днем бухгалтера! Будьте енергійні, оптимістичні і креативні. Не втрачайте вправність, примножуйте знання, домагайтеся всього задуманого! Зберігайте баланс і гармонію як на роботі, так і в сім'ї!

***

Володарі фінансів, Повелителі дебетів і кредитів, вітаємо вас з вашим професійним святом! Нехай у вас все сходиться, нехай завжди все ладиться, нехай буде поменше звітів, і в радість нехай буде робота. Бажаємо хороших доходів, в душі відмінної погоди!

Красиві листівки до свята / depositphotos.com

Бухгалтер, милий мій бухгалтер, вітаю тебе з твоїм професійним святом і хочу побажати, щоб дебет завжди сходився з кредитом, а сальдо завжди невимовно радувало, щоб в житті ти ніколи не бачив мінусів, а одні лише плюси і тобі ніколи не довелося ділити і віднімати, а тільки примножувати і плюсувати. Бажаю успіхів на роботі, міцного здоров'я, взаємної любові.

***

Шановні бухгалтери, вітаю вас із вашим професійним святом - з Днем бухгалтера. Вся країна сьогодні згадує з вдячністю вашу працю. Бажаю вам міцного здоров'я та миру сімейного. Щоб контроль, який ви з легкістю тримаєте над цифрами, приносив вам задоволення. Чудового настрою, бадьорості, світлого розуму. Бажаю вам балансу як у сім'ї, так і на роботі.

Вас також можуть зацікавити новини: