Як привітати фермера з професійним святом / depositphotos.com

Щороку 19 червня в Україні відзначається День фермера. День присвячений усім працівникам фермерських господарств, які своєю важкою працею годують нашу країну. У цю дату фермери отримують нагороди та премії від керівництва, а також привітання від близьких.

День фермера в Україні - історія свята

День фермера - молоде свято. Хоча фермерство існує давно, День фермерів в Україні було засновано лише 2020 року за указом президента Володимира Зеленського. Саме цей день став професійним святом підприємців, які працюють у сфері сільського господарства, оскільки 19 червня 2003 року було ухвалено закон про фермерське господарство.

Привітання та картинки з Днем фермера 2024

З Днем фермера 2024 / листівки УНІАН

Зі святом, славний фермере! Бажаю, щоб і клімат, і погода, і настрій, і старання, і здібності, і бажання сприяли процвітанню твоєї справи. Бажаю сил і богатирського здоров'я. Нехай не буде шкідників на грядках. Нехай не буде паразитів у худоби. Нехай не буде конкурентів на ринку. Нехай не буде ворогів у житті. Любові тобі, благополуччя і щастя.

Відео дня

***

Є така професія - землю плекати. Це не просто робота на землі, а дбайливе господарювання за традиційним українським укладом, колосальна напруга сил і повна самовіддача. Вітаю тебе з Днем фермера та дякую за твою наполегливу працю! Бажаю високих врожаїв та  гарної погоди, нехай засіки повняться відбірним зерном, а сім’я - добробутом. Миру, міцного здоров’я тобіта твоїм близьким!

***

З Днем фермера 2024 / листівки УНІАН

З Днем фермера! Будь багатою людиною в найширшому розумінні слова: бажаю багатства душі, багатства врожаю, багатства надою, багатства можливостей, багатства ідей, багатства фінансів. І нехай улюблене господарство дарує радість і дохід, а улюблена сім'я - щастя і натхнення.

***

Щиро вітаю із професійним святом - Днем фермера! Бажаю, щоб земля наша рясніла золотом щедрих врожаїв, на столі у кожній оселі завжди був свіжий запашний хліб, а у життя втілюються всі твої плани, задуми та сподівання на радість рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всіх українців. Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно оцінена. 

Велика подяка за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя, злагоди в кожну домівку!

***

З Днем фермера 2024 / листівки УНІАН

Веселий фермер, добрий дядьку, бажаю тобі, щоб на ділянках колосився врожай, щоб у загонах стояла удійна, щедра на м'ясо і сало худоба, щоб кури неслися й неслися, вовна на вівцях зростала й зростала, а всі чинники життя сприятливо впливали на стабільний і високий дохід. Оптимізму тобі, удачі та міцного здоров'я. З професійним святом! З Днем фермера!

***

Любі фермери, зі святом вас! Сьогодні ви працюєте кожний на своєму фронті: в екстремальних умовах, не покладаючи сил, інколи під обстрілами, але завжди наполегливо та не втрачаючи оптимізму. Ви продовжуєте робити справу, від якої залежить продовольча безпека не тільки громади, а й країни в цілому. Велика подяка вам за шану та любов до землі, терпіння і витримку. Нехай ваша нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, трудові успіхи  примножуються! Рясних врожаїв, сприятливих погодних умов, затишку та благополуччя родинам і звитяжної праці під мирним небом України!

***

З Днем фермера 2024 / листівки УНІАН

Вітаю, фермере! Бажаю завжди носити це звання гордо, щоб усе вдавалося, що замислюється, а в господарстві щоб кипіла праця і постійно лунали переможні салюти. З Днем фермера!

***

В усі часи робота фермера була і залишається нелегкою, практично без свят і вихідних, але такою важливою та потрібною для добробуту нашої країни. В умовах сьогодення твоя праця є особливо важливою й одночасно важкою, як ніколи. Поки наші воїни продовжують боронити нас від ворога, ти продовжуєш професійно робити справу, від якої сьогодні залежить продовольча безпека України в цілому. Нехай праця буде плідною, а врожаї - багатими. Бажаю успіхів у всіх планах та проєктах. З Днем фермера!

З Днем фермера 2024 / листівки УНІАН

Раніше ми розповідали, які свята в червні 2024 року відзначають в Україні та чи будуть додаткові вихідні.

Вас також можуть зацікавити новини: