День прокуратури 2022 / depositphotos.com

Щороку в Україні 1 грудня відзначається День прокуратури - свято було засноване 2 листопада 2000 року президентом Леонідом Кучмою. У цю дату вітають всіх співробітників силових відомств і бажають їм якомога більше успішних справ і позитивних результатів на терені справедливості. УНІАН зібрав гарні вітання та листівки із Днем прокуратури.

З Днем прокуратури України - картинки та побажання

День прокуратури 2022 / листівки УНІАН

Вітаю з Днем працівників прокуратури України і хочу побажати переконаності у своїх міркуваннях, впевненості у своїх звинуваченнях, сміливості у своїх рішеннях, наполегливості у своїх прагненнях, успіху у своїх починаннях. Нехай істина буде на твоєму боці, а крім неї і удача. І, незважаючи на неспокійну і настільки нелегку діяльність, нехай життя твоє все ж буде благополучним, щасливим і різноманітним.

***

Відео дня

Вітаю з Днем працівників прокуратури України. Бажаю завжди залишатися надійним захистом справедливості і мудрості, розсудливості і принциповості улюбленої країни. Нехай кожен день вдається зустрічати з незаперечними фактами і доводами успіху, нехай завжди в житті буде удача, підтримка, достаток, любов.

Красиві привітання до Дня прокуратури / листівки УНІАН

Нехай щасливо проходить життя, нехай робота робиться легко і з задоволенням. Які б люди не траплялися на шляху - нехай любов і турбота переважають над байдужістю до людської долі. З Днем працівника прокуратури!

***

Неоціненний ваш внесок, працівника прокуратури України, у справу формування нашої країни, як правової держави, зміцнення законності. У ваше свято, День прокуратури, прийміть вітання з побажаннями успіхів на нелегкій трудовій ниві і благополуччя в родині!

День прокуратури в Україні / листівки УНІАН

Доблесні правоохоронці! Від щирого серця вітаю вас з Днем працівника прокуратури! Закон - ваш помічник та наставник, за яким ви захищаєте державу від бандитизму, корупції та несправедливості. Нехай у ваших сім'я панує благополуччя, щастя та любов, а рідні допомагають вам впоратися зі втомою від роботи, даруючи тепло та посмішки.

***

Ти стоїш на варті інтересів вітчизняних законів і стежиш за тим, щоб все в нашій країні було справедливим і чесним. У твоє професійне свято - День працівників прокуратури України хочу побажати, щоб ти завжди був справедливий, мудрий, чесний передусім перед собою і, звичайно, простого людського щастя та здоров'я. Будь щасливим, будь коханим, будь мудрим!

Привітання з Днем прокуратури / листівки УНІАН

Співробітник прокуратури України - це втілення справедливості та порядності. У Вас присутні всі найкращі якості захисників невинних. Продовжуйте рік у рік наводити лад у країні, припиняючи свавілля та корупцію. Деколи ви приймаєте непрості рішення на благо рідній державі. За це працівникам прокуратури честь та хвала!

***

Вітаю з професійним святом - Днем працівників прокуратури! Нехай ваша праця завжди буде в пошані, справедливість буде на чолі. Нехай ваш авторитет з кожним роком зміцнюється. Здоров'я та успіхів у роботі!

Вас також можуть зацікавити новини: