День святого Георгія Побідоносця 2022 / depositphotos.com

Щорічно православні віруючі вітають один одного з Днем святого Георгія Побідоносця і відзначають це свято 23 листопада. Ця дата має свої традиції і заборони, в цей же день володарі імені Георгій відзначають іменини. УНІАН розповість, як потрібно поводитися в день святого Георгія Побідоносця і як найкраще привітати християн.

Раніше ми складали детальний православний календар 2022 на листопад з усіма важливими святами.

Що за свято Георгій Побідоносець - історія святого

Святий народився в Каппадокії (Мала Азія) - зараз на цій місцевості знаходиться Туреччина. Батьки його були віруючими християнами, але батько прийняв мученицьку смерть за Христа, а мати, маючи володіння в Палестині, забрала сина і переїхала на малу батьківщину.

Відео дня

Коли Георгій виріс, він вступив на військову службу і за численні успіхи і досягнення був помічений імператором Діоклетіаном. Правитель захотів, щоб Георгій був в числі його варти - так і вийшло. В ті часи, коли Діоклетіан почав гоніння на християн, воїн роздав все своє майно бідним і відкрито захистив православних. За такі діяння його схопили, довго катували і змушували відректися від Христа. 

Згідно з легендою, святий чудесним чином зцілювався від ран, навіть коли його піддавали найстрашнішим тортурам. Що б не відбувалося з Георгієм - він залишався неушкодженим. У підсумку, втомившись боротися з воїном, його обезголовили.

День святого Георгія Побідоносця - традиції та заборони

У цю дату православні віруючі ходять до церкви, беруть з собою хліб і сіль, щоб освятити їх. Цими продуктами потім потрібно нагодувати домашню худобу - згідно з повір'ями, такий ритуал поліпшить стан здоров'я худоби і допоможе їй легше пережити зиму. Також християни вдома і в храмах моляться Георгію Побідоносцю про зцілення від хвороб, про допомогу в справах і про захист від недругів.

Категорично заборонено в день пам'яті святого Георгія Побідоносця вирушати у відрядження і подорожі - поїздка буде невдалою. Також не можна нічого давати в борг сусідам - можете ненароком віддати своє щастя і фінансове благополуччя. Ніяких нових справ також починати не варто - вони не будуть складатися вдало. Як і в будь-яке інше православне свято, сьогодні забороняється сваритися і ображатися.

День святого Георгія Побідоносця - листівки та привітання

День Георгія Побідоносця 23 листопада / листівки УНІАН

Бажаю нести та зберігати віру в серці, так само, як її трепетно зберігав святий Георгій. Бажаю, щоб завдяки цій вірі, ви досягли найпрекрасніших перемог у своєму житті. Завжди пам'ятайте про честь і гідність, про справедливість і силу духу, робіть богоугодні вчинки, несіть у світ добро і тоді він стане прекрасним і благополучним, як до вас, так і до ваших близьких. З Днем святого Георгія Побідоносця!

***

У День святого Георгія Побідоносця бажаю міцної сили волі, сталевого терпіння і залізного здоров'я! Нехай хоробрість, сила і розум допомагають досягти всіх поставлених цілей! Нехай все буде по плечу! Щиро бажаю, щоб Господь оберігав тебе від усіх бід І послав тобі Своє благословення!

Красиві побажання віруючим / листівки УНІАН

Вітаю із Днем святого Георгія Побідоносця. Бажаю сміливості, завзятості, стійкості, рішучості. Бажаю сили духу, віри, надії та любові. Бажаю мудрості, терпимості, доброчесності та вірності самому собі! Кріпи, борись і перемагай!

***

З Днем святого Георгія Побідоносця. Бажаю ніколи не падати духом, завжди вірити в свої сили і боротися до переможного кінця. Нехай поруч буде підтримка вірних товаришів і люблячих близьких, що дозволить мислити розумно, чинити благородно і жити щасливо!

Як привітати з Днем святого Георгія Побідоносця / листівки УНІАН

Вітаю з Днем святого Георгія Побідоносця! Бажаю мудрості та сили. Бажаю сміливості та рішучості. Бажаю честі та самовідданості. Бажаю розсудливості та доблесті. Бажаю завзятої сили та невтомної хоробрості. Геть ворогів. І хай довкола панує світ. А в цьому світі нехай буде тобі щастя!

***

Нехай небеса візьмуть вас під свій захист. Нехай святий Георгій вкриє вас своїм плащем. Бажаю перемог у всіх справах, удачі на будь-якому терені і щастя на всьому життєвому шляху. Вірте в добро, не поступайтеся злу, любите життя і не припиняйте сподіватися на диво. З днем Георгія Побідоносця!

День Георгія Побідоносця 2022 / листівки УНІАН

З Днем святого Георгія Побідоносця. Бажаю вам душевної рівноваги, сімейного щастя та взаєморозуміння. Нехай цей світлий день зірка надії сяє над вами і веде вас до успіху!

***

Вітаю з Днем Георгія Побідоносця! Бажаю з Божою допомогою перемагати будь-яке зло всередині себе і в зовнішньому світі, долати смуток, смуток і страх, більше радіти, щиро любити, збирати щастя по крихтах прекрасних моментів. Нехай сила віри допоможе впорається з несправедливістю життя і буде світлим променем, що показує шлях.

Вас також можуть зацікавити новини: