День територіальної оборони 2022 / facebook.com/kyivcity.gov.ua

У 2020-му році Володимир Зеленський заснував нове свято - День територіальної оборони України. Торжество необхідно, щоб підтримати військових, які обрали для себе такий підрозділ і нагадати їм про важливість служби.

ТРО - це абревіатура, розшифровується як "Територіальна оборона". Такі підрозділи потрібні, щоб захищати від ворогів певні території країни. Записатися в ТРО можна добровільно, при цьому, досвід служби в ЗСУ не потрібен, але і від мобілізації присутність в ТРО не звільняє.

День ТРО в Україні - привітання військовим

Територіальна оборона Києва / facebook.com/kyivcity.gov.ua

Найхоробріший, відважний і сильний, прийми мої щирі вітання зі святом! Бажаю, щоб тобі служилося безтурботно, нові звання давалися з легкістю і удача ніколи не покидала. Миру і здоров'я, нових досягнень і успіхів, любові і сімейного щастя. Ти охороняєш нашу Батьківщину, нехай і вона береже тебе!

Відео дня

***

Вітаємо чудову людину, яка обрала у своєму житті дуже важливу професію - захисник Батьківщини. Бажаємо, щоб жоден ворог не поставив під загрозу спокій і мир в нашій країні, щоб ваші надійні руки ніколи не запахли порохом війни. Бажаємо миру і спокою в душі, повної гармонії в серці і величезного добра в житті. Нехай здоров'я ніколи не підводить, а сили ніколи не вичерпаються. Зі святом!

***

Чудового військового, чудову людину вітаю з Днем ТРО. Бажаю бути міцним духом і добрим душею, бажаю відмінного здоров'я і бравої удачі, бажаю залишатися завжди щасливою людиною і успішно втілювати свої мрії в реальність.

Привітання з Днем теробороны / фото ua.depositphotos.com

Приємно привітати бравого і відважного військового з Днем територіальної оборони. Нехай підвищення по службі не змушують себе чекати, негаразди капітулюють без бою, а мрії виконуються вчасно і за статутом. Спокійних вам трудових буднів, виконавчих підлеглих, хороших товаришів, щедрого і лояльного начальства.

***

Нехай в твоїй душі завжди будуть сили, енергія і хоробрість! Бажаю взаємної любові, міцного здоров'я, підкорення нових вершин і просування у військовій кар'єрі! Нехай всі цілі будуть досяжні, адже тебе чекають великі можливості і райдужні перспективи!

***

Вітаємо зі святом! Відвага, мужність і честь є синонімами до твого імені, але сьогодні ми хочемо побажати простого людського щастя і щоб в житті відбувалися справжні чудеса. Живи на повні груди, відволікайся від вантажу суворих службових днів, нехай тебе оточують надійні товариші і улюблена професія.

Вас також можуть зацікавити новини: