День вихователя 27 вересня / фото ua.depositphotos.com

Дата свята залишається незмінною. Щороку торжество відзначають 27 вересня. День вихователя 2021 зараз випадає на понеділок. Крім того, сьогодні відзначається Всесвітній День туризму.

Коли День вихователя - дата, історія, традиції свята

В Україні День вихователя відзначають з 2011 року. Свято заснували після того, як Кабінет міністрів затвердив постанову і розпочав програму розвитку дошкільної освіти, яка тривала до 2017 року. На рішення відзначати свято вплинула і резолюція I Всеукраїнського з'їзду працівників дошкільної освіти.

Читайте такожДень інженера-механіка 2021: коли і як відзначаємоЦе не державне свято, офіційних вихідних воно не передбачає. За традицією щорічно святкують його 27 вересня, але деякі установи відзначають в останню неділю вересня. 

У цей день у всіх дитячих садках проводять концерти і влаштовують святкові шоу, вручають подарунки вихователям, кухарям, нянечкам, медичним працівникам і всім, хто причетний до питання дитячої освіти. Також деякі організації проводять семінари та конференції, де працівники сфери дошкільної освіти можуть підвищити свою кваліфікацію.

Привітання з Днем вихователя - вірші , побажання, листівки

Работы в мире нет трудней -

Воспитывать чужих детей.

И заняты вы целый день:

Учи, играй, раздень, одень.

Шумит, резвится детвора.

И слушается не всегда,

Но баловство тут не пройдет -

Найдете к каждому подход.

Вы - воспитатель хоть куда!

Вас очень любит ребятня.

А мы поздравить Вас хотим,

За всё "спасибо" говорим!

День вихователя в Україні / bipbap.ru

Вітаємо наших улюблених, дорогих і шанованих вихователів, нянечок і всіх тих, хто працює з нашими дітками. Спасибі вам за те, що ви даруєте нашим малюкам своє тепло, турботу і ласку. Спасибі за ваше нескінченне терпіння, душевну доброту і тактовну мудрість. Ми бажаємо, щоб у ваших будинках завжди була така ж тепла і сприятлива обстановка, як в стінах нашого улюбленого дитячого садка. Нехай у вас в житті буде тільки сонячний настрій, відмінне здоров'я і нескінченне благополуччя. Зі святом!

***

Поздравляем в этот праздник

Всех, кто, не жалея сил,

Нашим деткам помогает

Познавать прекрасный мир.

Вам желаем мы здоровья,

И терпенья, и добра,

Счастья, и удачи море,

И душевного тепла!

Оригінальні привітання зі святом / bipbap.ru

Дякуємо вам за працю, непросту і часом непомітну. Завдяки вашій любові до малюків, вашій щирій турботі і професіоналізму нам, батькам, набагато легше ростити дітей. Бажаємо вам невичерпного джерела сил, здоров'я, натхнення і творчості! Щастя, тепла, достатку вашим родинам!

***

Не каждый человек найдёт

К ребенку правильный подход,

А воспитателю дано

Всегда с детьми быть заодно!

Играть, учиться и гулять,

Стихи читать и танцевать,

Одеть, раздеть и накормить,

И поругать, и похвалить.

И взрослые, и малыши

Желают вам от всей души

Улыбок, смеха и добра,

Пусть с вами будет жизнь щедра!

Пусть только в радость будет труд,

Пусть уважают вас и чтут,

Здоровья вам на всё хватает,

И сил работа прибавляет!

Як привітати з Днем вихователя / bipbap.ru

Вітаємо чудових жінок з величезними, добрими серцями. Нехай в житті вам повернеться вся та турбота, ласка і терпіння, які ви даруєте свої маленьким вихованцям. Нехай тепло ваших рук ніколи не забувається цими маленькими крихітками. Бажаємо, щоб вся та любов, яку ви вкладаєте у виховний процес, була винагороджена відповідними почуттями і великою вдячністю. З Днем вихователя!

***

Вам порой совсем не просто,

Благодарны вам за труд.

Пусть вас дети обожают

И счастливыми растут.

Сил вам, творчества, терпения,

Не иссякнет пусть любовь,

Чтоб хотелось в детский садик

Приходить вам вновь и вновь!

День вихователя 2021 в Україні / bipbap.ru

Шановні вихователі! Вітаємо вас з вашим професійним святом! Бажаємо вам нескінченного терпіння, адже саме ви - це перші люди після батьків, з ким діти проводять багато часу. Саме ви робите величезний внесок в їх виховання. Спасибі вам за це! Бажаємо, щоб те, що ви віддаєте нашим дітям, поверталося до вас у триразовому розмірі. Зі святом!

***

За нелегкую работу,

Ежедневную заботу,

За ответственность в труде

И ухоженность детей,

За терпение и ласку,

Все прочитанные сказки

Говорим мы вам спасибо,

Сил желаем и улыбок!

Щирі вітання зі святом / bipbap.ru

Дорогі наші найдобріші і хороші вихователі, дозвольте привітати вас з професійним святом. Нехай непосиди, яким ви даруєте любов і турботу завжди радують, ваші будинки будуть сповнені щастя, а в житті все складається вдало і так як мріється.

Вас також може зацікавити: