Кінофестиваль вже стартував / фото REUTERS

У програму кінофестивалю "Берлінале" потрапив український фільм Катерини Горностай "Стоп-Земля".

Читайте такожЗ'явився перший кадр зі зйомок третьої частини "Пацанів"

У рамках конкурсної програми фестивалю Generation 14plus український фільм "Стоп-Земля" боротиметься за глядацькі симпатії. Стрічка розповість про дорослішання на прикладі історій підлітків у київській школі. 

Щоб розсудити конкурсантів і розподілити між ними призи, оргкомітет фестивалю запросив шістьох лауреатів "Золотого ведмедя", нагороджених вже в XXI столітті. Це торішній тріумфатор, іранець Мохаммад Расулоф ("Зла не існує", 2020), ізраїльтянин Надав Лапід ("Синоніми", 2019), румунка Адіна Пінтіліє ("Не торкайся", 2018), угорка Ілліко Еньеді ("Про тіло і душу", 2017), італійський документаліст Джанфранко Розі ("Вогонь у морі", 2016) і трохи порушує патерн боснійка Ясміла Жбанич ("Грбавиця", 2006). 

Нагадаємо, що цього року через пандемію COVID-19 організаторам Берлінале довелося роз'єднати події фестивалю, він проходитиме у два етапи. У березні в онлайн-форматі пройдуть всі заходи фестивалю для фахівців кіногалузі, а в червні, вже офлайн, відбудуться покази фільмів фестивалю для широкої аудиторії.

Інші новини УНІАН:

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram