Анна Трінчер представила новий кліп / Скріншот Instagram

Секс-символ українського шоу-бізнесу Анна Трінчер презентувала нову пісню "Бар за баром". Співачка продовжує ділитися історією своєї трансформації, яка змінила її повністю.

"Бар за баром" – композиція, що розповідає про завершення довготривалих стосунків, де почуття вже забуті, спілкування втратило свою суть, а любов, яка колись прикрашала дві половинки, перетворилась на попіл.

"Останні згадки про минулі стосунки вже адресовані вогню. "Бар за баром" це спосіб нагадати собі, що тепер ми окремі особистості: "Тепер є лише я і є лише ти – разом нас не існує". Проте робота передає намір доводити собі, що я заслуговую на все, чого бажаю, та я це отримаю. Дякуючи собі, що в певний момент життя не втратила свою жіночу силу, мету та бажання бути почутою, я маю можливість ділитися зі слухачем своїм життям, особливо, перетворюючи його у творчість", – ділиться співачка.

Попередні роботи Анни набули неабиякої популярності в соціальних мережах та не один тиждень трималися на верхівках усіх чартів. Співачка й надалі прагне дивувати слухача та відкривати йому нову себе.

До речі, у новій відеороботі Трінчер з'явилася у дуже відвертому образі та станцювала на колінах чоловіка. 

скріншот YouTube

Реакція слухачів

  • "Це той випадок, коли дівчинка виросла! Поділилася саме тим, що в душі через творчість, через пісню... Щоб кожен міг відчути той стан, "прочитати" між рядків. Це нова сходинка і нова вершина у тій новій Ані, яка пізнала себе, прийняла себе і дозволила собі..."
  • "Так вже сталось, що ми - не Голівуд… Але ця робота нічим не гірша за Аріану Гранде, Ріанну чи ще там когось заморського"
  • "Волошин після цього кліпу знов впаде в депресію, кліп і текст тримав на одному подиху до кінця, мурахи... Дуже- дуже талоновита дівчинка... В тебе все буде тільке найкраще"

Нагадаємо, авторка хіта "Волошковий цвіт" ледь не потонула під час зйомок нового кліпу.

Вас також можуть зацікавити новини: