Альона Венум / instagram.com/alana_venum

У мережі з'явилося листування з менеджером української блогерки Альони Венум, у якої попросили проанонсувати концерт групи The Hardkiss в Лос-Анджелесі в соціальних мережах блогерки, але відповідь "вбила".

Дівчина зажадала за рекламу на сторінці Альони Венум в Instagram 900 доларів. Її навіть не збентежило те, що частина виручених грошей піде на допомогу військовим. Їх направлять організації, яка займається протезуванням поранених українських військових у США.

У Мережу потрапило листування з менеджером Венум / facebook.com/olga.samofalova

"Вартість рекламної інтеграції залежить від самого технічного завдання і його кількості. Стандартна вартість двох сторіз 900 доларів, кожна наступна - по 400 доларів", - сказала менеджер Венум.

Відео дня
У Мережу потрапило листування з менеджером Венум / facebook.com/olga.samofalova

Як відреагували користувачі мережі

  • "Кому протезування військових, а кому 900 доларів. Блогери наші неймовірні"
  • "Не нажруться"
  • "Що ви хотіли? Що артисти топчики, що блогери-мільйонники все г*вно"
  • "Тваринка"
  • "Жесть"
  • "Маю аналогічний досвід спілкування з менеджером відомої блогерки і відомим українським телеведучим, які також вимагали подібний оверпрайс просто за сторіз по темі благодійності"
  • "Просто менеджер блогера ненавидить свою роботу"

Хто така Альона Венум

Альона Венум народилася в Полтавській області. Вона з'являлася на обкладинці жіночого журналу "Ліза", а в 2017 році стала однією з ведучих програми "Стиль за 90 секунд" на каналі ТНТ.

Свій канал на YouTube зареєструвала в червні 2015 року і незабаром виклала перше відео – макіяж-туторіал, який приніс їй першу популярність. 

Також Венум посіла 2 місце в списку 30 найпопулярніших інфлюенсерів України за версією журналу Forbes.

Вас також можуть зацікавити новини: