Дмитро Дікусар уперше за довгий час вийшов на зв'язок і показав, де перебуває

Хореограф і військовий Дмитро Дікусар рідко виходить на зв'язок зі своїми прихильниками, тому вони постійно переживають за нього і цікавляться, чи все з ним добре.

Щоб заспокоїти своїх фанатів, артист вирішив опублікувати на своїй сторінці в Instagram пост із кадрами, зробленими на передовій, де він зараз перебуває.

"Знаю, що давно давав про себе знати... Вибачте, якщо змусив нервувати! Змонтував "на колінах" невеликий фрагмент свого життя. Таким був початок. І на фото тільки маленька частина моїх друзів і побратимів. Усі вони супер-люди для мене. Шануйте, дорогі українці, і поважайте наших героїв! Тримаємо стрій! Слава Україні!" - підписав відео Дікусар.

Він додав, що всі локації застарілі, тому нікому не варто переживати щодо того, що він міг "засвітити" позиції ЗСУ. А також Дікусар зазначив, що військова таємниця не порушена.

Нагадаємо, Дмитро Дікусар на початку повномасштабного російського вторгнення вирушив добровольцем на фронт. З перших днів великої війни він зі зброєю в руках захищає Україну.

Він неодноразово говорив, що йому морально складно і те, що в нього часом здають нерви. При цьому він продовжує нести службу.

Вас також можуть зацікавити новини: