Максим Галкін потрапив у конфуз / Скріншот Instagram

Іран у ніч на 14 квітня атакував Ізраїль, запустивши понад 300 ракет і безпілотників. Російський шоумен Максим Галкін, який з початку повномасштабної війни в Україні живе в Ізраїлі, вийшов на зв'язок і потрапив у конфуз.

На своїй сторінці в Instagram він розмістив відео, на якому спочатку на івриті привітав Ізраїль з атакою Ірану. Але коли шоумен зрозумів, що переплутав вирази, одразу ж видалив відео і запостив нове, в якому побажав удачі ізраїльським силам ППО.

Такий вчинок Галкіна викликав ще більше ненависті в росіян, бо це друга війна, яку засуджує шоумен. У своїх пабліках вони почали розганяти інформацію про стан Галкіна в момент запису відео.

Помітно, що артист був у стані алкогольного сп'яніння. Він і сам зізнався, що міг "перебрати з віскі", тому й переплутав вирази.

Скріншот Instagram

Зрозуміло, шоумен не упустив можливості потролити росіян і навіть звернувся до журналістів.

"Збирався поспати, але зайшов на якісь російські канали, якусь гівнопомийку. Боже, 2,5 мільйона людей на це лайно (дивляться, - УНІАН). "Максим Галкін напідпитку побажав удачі ППО Ізраїлю, а він навіть не в Ізраїлі". Слухайте, гівножурналісти, заспокойтеся. В Ізраїлі я, і бажаю удачі ізраїльському ППО. І навіть якщо не був би в Ізраїлі, то все одно б бажав", - сказав Галкін.

Крім того, гуморист закликав російських журналістів займатися своїми справами, а не стежити за його життям.

Нагадаємо, раніше Галкін поспілкувався з маленькою українкою, яка до нього публічно звернулася.

Вас також можуть зацікавити новини: