
Відомий український продюсер Ігор Кондратюк вперше за довгий час відверто розповів про службу старшого сина Сергія, який після навчань у Британії потрапив до десантно-штурмових військ.
"Служить, бурчить, бо він зовсім не військовий. Він пішов добровольцем у 2023 році. Для нас це було несподіванкою. Сказав, щоб мамі не говорити, що він пішов до військкомату, що він вирішив служити. Все одно ми його провели… до ТЦК", – зазначив продюсер в інтерв’ю ведучій Маричці Падалко.
За його словами, спочатку син хотів потрапити в певний підрозділ до свого знайомого.
"У нього було це призначення, він пішов у "навчальний центр" з надією, що потім потрапить до свого знайомого в мінометний підрозділ, який тоді стояв під Куп'янськом… Але Сергія через тиждень забрали в "навчальний центр" у Британію", – сказав Кондратюк.
При цьому він додав, що відразу після навчання за кордоном сина направили до 46-ї бригади ДШВ, і новина про це для їхньої родини стала несподіванкою: "У нас була трагедія… дуже велике переживання…".
"Потім його перерозподілили. Служить, бурчить, бо армія - це трохи не його, але він служить, - заявив продюсер. - Востаннє був удома у вересні. І зараз його хочуть зробити начальником підрозділу, я думаю, що він не скоро буде вдома".
Нагадаємо, раніше Кондратюк пояснив, чому приховував службу сина в ЗСУ.