Євген Кошовий з донькою Варварою / фото instagram

Зірка "Кварталу 95" Євген Кошовий розповів про плани своєї доньки щодо вступу до університету. За його словами, 16-річна Варвара після закінчення школи планує виїхати за кордон і там навчатися.

В інтерв'ю "Коротко про" він сказав, що дівчинка зараз вивчає польську мову, а також займається вокалом, бо в неї є мрія - зібрати стадіон.

За словами Кошового, Варвара розуміє наскільки це складно, але не планує відступати від своїх цілей.

Відео дня

"Я Варю не відмовляю і палиці в колеса їй ставити не буду, тому що це її вибір. Вона знає, як це важко. Вона вже два роки займається великою сценою, якщо можна так сказати. Тому, якщо в неї все вийде - я буду тільки радий", - сказав артист.

Він додав, що Варвара неодноразово стикалася з хейтом, проте зараз вона навчилася давати відсіч недоброзичливцям. Дівчина сама відповідає на гнівні коментарі та ставить хейтерів на місце.

"Від цього ніхто не застрахований, хто перебуває в публічному просторі. І діти, звичайно, страждають від цього, не знаю, чи можна саме таким словом це назвати. Але коли діти дорослішають, вони все прекрасно розуміють. Варя і сама відповідає своїм хейтерам. Вона їм пише: "Яке ваше діло до мого життя? Ви за собою стежте, а я буду стежити за собою", - сказав шоумен.

Нагадаємо, раніше Кошовий розповів про спілкування із Зеленським під час війни.

Вас також можуть зацікавити новини: