Катерина Кухар / фото instagram.com/ekaterinakukhar_official

Українська балерина і суддя шоу "Танці з зірками" на телеканалі "1+1" Катерина Кухар розповіла, що думає про учасників шоу та їх боротьбу за перемогу.

Своєю думку вона поділилася в Інстаграмі. Ведуча назвала телешоу маленькою моделлю реального життя. За її словами, телешоу розкриває справжні особистості учасників і показує, хто з них готовий боротися за перемогу, а хто звик плисти за течією.

Кухар каже, що суддям подобається, коли учасники виходять із зони комфорту і проявляють силу волі.

Катерина Кухар про учасників "Танців з зірками" / фото instagram.com/ekaterinakukhar_official

Суддя також коротко висловила думку про деяких учасників шоу. "До дев'ятого ефіру ми вже чітко бачимо справжній характер учасників і їх жагу до перемоги", - пише вона.

Кухар похвалила Юлію Саніну за її витримку, коли співачка змогла вийти на паркет і правильно виконати всі підтримки з травмою ребра. Надія Мейхер, на думку Кухар, змогла впоратися з втомою і попередніми невдачами, і з третього разу показала складну підтримку в кінці номера.

Санту Дімопулос Катерина назвала "блискучою відмінницею" останніх ефірів. Сергій Мельник постійно дивує суддю чимось новим. А ось Сергію Танчинець і Ользі Фреймут, за словами Кухар, потрібно більше часу, щоб знайти себе в танцях.

Читайте також інші новини:

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram