Падалко порекомендувала щорічно робити мамографію / instagram.com/marichkapadalko

Українська ведуча Марічка Падалко щороку робить мамографію. У своєму Instagram вона розповіла не тільки про важливість цієї процедури, але і зазначила, що зараз її можна зробити безкоштовно.

"Сходити на мамографію - це не так захоплююче, як на концерт або в перукарню. Але це важливо! І може бути безкоштовно. Якщо вам здається, що ви часто бачите мене у цього апарату, то це тільки здається - так швидко летить час. Роблю щороку. І сплю спокійно", - написала Марічка.

Такий текст вона супроводила відвертим фото, на якому постала оголеною. При цьому груди Падалко прикрила руками, а волосся зібрала в хвостик.

Падалко порекомендувала щорічно робити мамографію / instagram.com/marichkapadalko

Нагадаємо, раніше Марічка Падалко похвалилася своєю дочкою, яка підросла.

Читайте такожЛюдина з оточення Пугачової розсекретила її вподобанняХто така Марічка Падалко

Спочатку вона працювала ведучою спортивних новин "Проспорт". З 2006 року - ведуча ТСН. Разом з Юрієм Горбуновим вела недільну ранкову програму "Сніданок+", яка була в ефірі в 2006-2008 роках.

У 2009-2010 роках була ведучою ранкового шоу "Сніданок з 1+1". Пізніше вела рубрику "Мамин щоденник" в цій програмі. Разом з Єгором Гордєєвим вела випуски ТСН в рамках ранкового шоу "Сніданок з 1+1". Також вела програму "Марічкін кінозал", де розповідала малюкам про мультфільми.

У 2009 році брала участь у танцювальному шоу "Танцюю для тебе". На даний момент - одна з постійних ведучих ТСН і спеціальний кореспондент.

Також Марічка одружена з Єгором Соболєвим і має трьох дітей - Михайла, Марію і Катерину.

Вас також можуть зацікавити новини: