Коряк потрапила в гучний скандал / скріншот YouTube

Блогерка-мільйонник з України Тетяна Коряк, більш відома як Корячка, оскандалилася висловлюванням про повномасштабну війну в Україні та воїнів ЗСУ.

Так, Корячка відповіла своїй підписниці, яка написала про те, що їй боляче дивитися на дитину, яка постійно плаче за татом-військовим. Тетяна сказала, що ніхто не зобов'язаний йти захищати країну, як цей чоловік. Більш того, за її словами, якби вона була чоловіком, то ніколи б не взяла в руки зброю.

"Я не збираюся вбивати іншу людину ні під яким приводом. Це брудні ігри, в які залучають нас політики. Якби всі думали, як я, то війни не було б", - написала Корячка в інста-сторіз.

Відео дня
Коряк потрапила в гучний скандал / скріншот Instagram

Також блогерка оскандалилася заявою щодо того, що в українських військових немає шансів у війні з російськими окупантами, бо більшість з них без досвіду.

"Кого зараз набирають? М'ясо? Щоб що? У воїнів немає шансів. Тупо геноцид народу. Як ви, с*ка, цього не бачите? Невже не можна переговорами все вирішити?" - каже скандальна блогерка.

Коряк потрапила в гучний скандал / скріншот Instagram

Зазначимо, Тетяна Коряк у 2021 році стала "блогером року". На її Instagram підписані більше мільйон чоловік. Там вона розповідає про своє життя, харчування та спорт. Однак після конфлікту вона закрила свою сторінку.

Вас також можуть зацікавити новини: