Кайлі Дженнер назвала сина Айре / instagram.com/kyliejenner

Американська модель Кайлі Дженнер назвала молодшого сина Айре, що з арабської перекладається як "пеніс". На це звернули увагу її підписники і, звичайно, не втрималися від жартів.

У мережі пишуть, що ім'я хлопчика погано перекладається, тому є ризик, що над ним будуть сміятися в школі. Однак деякі араби писали, що ніколи не чули цього слова. 

Варто відзначити, що існує ще один переклад слова Аіге - "найкращий друг". Однак користувачів мережі все ж більше зацікавило інше значення імені сина Кайлі.

Відео дня

"Хтось повинен сказати Кайлі Дженнер, щоб вона перейменувала свого сина Aire, що в перекладі з арабської означає "мій пеніс", чи ні?",- пишуть в мережі.

Кайлі Дженнер з сином / instagram.com/kyliejenner

Чим відома Кайлі Дженнер

Кайлі Дженнер - 25-річна модель, світська левиця, бізнесвумен. У 2020 році очолила список найбільш високооплачуваних знаменитостей. У жовтні того ж року Forbes оцінив статки Кайлі, в списку найбагатших жінок США, в 700 млн дол.

З квітня 2017 року по вересень 2019 року Дженнер зустрічалася з репером Тревісом Скоттом, з яким у неї є дочка Стормі Вебстер і син. До 21 березня 2022 року другу дитину звали Вулф, пізніше батьки змінили ім'я на Айре.

Вас також можуть зацікавити новини: