Джеймі Лі Кертіс засудила кривавий терор росіян / фото інстаграм Джеймі Лі Кертіс

Американська акторка Джеймі Лі Кертіс, яка відома за фільмами "Все завжди і водночас", "Геловін", "Чумова п'ятниця" та іншими кінороботами, засудила агресію РФ та звернулася до диктатора.

Після подій 8 липня, коли росіяни в черговий раз вчинили терористичний напад на Україну та випустили більше 40 ракет, акторка не змогла промовчати. Найбільше її розчулили кадри з дитячої лікарні "Охматдит", деякі корпуси якої вщент зруйновані. 

Джеймі Лі Кертіс опублікувала фото з місця події та додала, що з початку своєї кар'єри постійно опікується дитячими закладами.

Відео дня
Скріншот посту Джейм Лі Кертіс

"Коли б і де б не була мішенню під час бойових дій дитяча лікарня, у мене розбите серце за сім'ї пацієнтів і хоробрих лікарів та медсестер, які присвятили своє життя допомозі хворим і пораненим дітям. Ганьба тобі, Путін", - написала акторка та додала декілька фото з київської лікарні. 

Фото інстаграм Джеймі Лі Кертіс
Фото інстаграм Джеймі Лі Кертіс

Знаменитість також наголосила, що це справжній злочин росіян, за який їх потрібно обов'язково покарати. Своїм підписникам в Instagram, яких у неї більше 5 мільйонів, акторка написала, що загинуло двоє дорослих, а поранень зазнали 50 осіб, зокрема 7 з них діти. Проте, на жаль, станом на зараз, кількість постраждалих та загиблих зросла. 

Нагадаємо, раніше зірка серіалу "Усі жінки – відьми" підтримала українців після атаки росіян.

Вас також можуть зацікавити новини: