Софі Лорен в молодості / instagram.com/sophialorendaily

Італійська актриса Софі Лорен сьогодні відзначає свій день народження. Першою її сходинкою до слави стала перемога в чотирнадцять років на місцевому конкурсі краси. У 1950 році Софія бере участь у конкурсі "Міс Італія", де отримує приз "Міс Елегантність", заснований журі спеціально для неї.

Вже до середини 1950-х років Лорен стала зіркою екрану і секс-символом Італії. Першим її фільмом, що вийшов в прокат за межами Італії, став "Аттіла" (1954) з Ентоні Куїнном. Увагу серйозних кінокритиків Лорен вперше привернула у фільмі Вітторіо де Сіка "Золото Неаполя" (1954), в якому вона потрапила в рідну стихію, зігравши енергійну неаполітанську продавчиню. Вершиною акторської майстерності Софії Лорен було виконання ролі матері в "Чочарі" - неореалістичному фільмі, знятому за романом Альберто Моравіа. 

В честь свята УНІАН пропонує згадати найбільш знакові висловлювання власниці почесного "Оскара" (1991) з формулюванням "за кар'єру, багату ролями, які запам'яталися та надають блиск кінематографу".

Читайте такожНайстильніший манікюр 2021-2022: свіжі ідеї для натхнення (фото)

  1. Важко стати чарівною, якщо ти лінива
  2. Одяг - найпростіший засіб розкриття особистості
  3. Фантазія чоловіка - найкраща зброя жінки
  4. Характер - найважливіший доданок краси
  5. Існує джерело молодості: це ваш розум, ваш талант, творчість, яке ви вносите в своє життя і життя улюблених людей. Коли ви навчитеся пити з цього джерела, ви дійсно переможете вік
  6. Зачіска впливає на те, як складається день, а в підсумку і життя
  7. Розумних жінок чоловіки відзначають, красивих - очима вихоплюють з натовпу і тільки чарівних не забувають
  8. Фізичні вправи роблять тебе більш граціозною. Коли ти регулярно виконуєш комплекс вправ, ти ходиш гордо і плавно - так, немов вся вулиця твоя
  9. Чоловік, що втілює в собі всі найкращі якості - суще покарання

Вас також можуть зацікавити новини: