Індекс Шерингової Економіки: майбутнє шерингу в Києві та Україні

16:25, 17 серпня 2021

Пресконференція  Consumer Choice Center,  міжнародної організації захисту права споживачів на вибір, на тему: “Індекс Шерингової Економіки: майбутнє шерингу в Києві та Україні”

Мова піде про наступні питання. У липні Consumer Choice Center опублікував свій щорічний Sharing Economy індекс, який підкреслює найбільш динамічні міста світу, де розвивається економіка спільного користування (sharing economy). Київ вдруге потрапив в топ-10. Даний Індекс буде презентовано на пресконференції.

Для Києва та й України загалом дуже важливо залишатись відкритими до інновацій та економіки спільного споживання, адже вони не тільки забезпечують добробут українських споживачів, а й роблять нашу країну більш привабливою для іноземців. Однак, оскільки шерингові послуги, особливо електросамокати, набирають популярності в столиці зі швидкістю світла, постає питання про те, як правильно регулювати користування ними. Зокрема, це стосується обмежень швидкості, місць паркувань, та особливих зон.

Є всі підстави очікувати, що в недалекому майбутньому такі ж питання постануть щодо врегулювання стосовно інших типів шеренгу квартир, машин, та різних способів перевезення.

Саме тому принципово важливо налагодити діалог між споживачами, шеринговими компаніями та владою. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies