Літнє тепло в Україну прийде лише в середині червня / фото Jill Wellington, Pixabay

Метеоролог Вазіра Мартазінова прогнозує початок "гарного літа" з другої половини червня. Про це вона сказала в коментарі УНІАН.

Відповідаючи на питання, коли в Україні нарешті буде тепло, якої погоди варто очікувати в травні і яким буде літо, Мартазінова зазначила, що погода буде "дуже мінлива".

"Дощі все одно будуть в окремі дні. І такі неслабкі. Якщо говорити про червень, то в червні - це найсильніші грози та найсильніші дощі. Червень-початок липня", - сказала вона.

Відео дня

Мартазінова висловила думку, що очікувати холодного літа все ж не варто. "З другої половини червня - це буде вже починатися гарне літо. Там температура вирівняється і піде на літні показники", - зазначила експерт.

У той же час, вона не виключає, що приблизно з кінця травня і до 10 червня може бути похолодання.

"І температура вдень зовсім не літня може бути. Близько 15-17 градусів, не вище 20 може бути. Ось той період холодний може бути", - сказала Мартазінова.

За її словами, про погоду влітку в цілому говорити все ще складно, але друга половина червня буде "відносно суха і тепла". "Дні будуть хороші. Більше, ніж на початку місяця", - зазначив метеоролог.

Погода в травні - прогноз синоптика

Травень 2023 в Україні буде прохолодним, проте до кінця місяця все ж прийде потепління та настане метеорологічне літо. Про це говорить синоптик Ігор Кибальчич.

За його даними, з 6 по 10 травня в Україні очікується аномально холодна погода з заморозками на грунті і в повітрі. З 11-12 травня почнеться поступове підвищення температури. А вже в третій декаді місяця в південних та західних областях в окремі дні може бути 30-градусна спека.

Вас також можуть зацікавити новини: