
Грози накриють більшу частину території України до кінця цієї доби та завтра.
На своєму сайті Український гідрометеорологічний центр опублікував попередження про небезпечні метеорологічні явища.
"До кінця доби 13 липня в Україні, крім сходу та південного сходу, 14 липня вночі на Правобережжі, вдень в Україні грози (I рівень небезпечності, жовтий)", - йдеться у повідомленні.

Погода у Києві
Водночас Гідрометцентр також попереджає, що у Києві та в Київській області до кінця доби - грози. Йдеться також про І рівень небезпечності, жовтий.
"Погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи енергетичних підприємств", - попередили синоптики.
За пронозом, 14 липня у столиці та області буде хмарно з проясненнями. Очікуються короткочасні дощі та грози.
"Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура по області вночі 14-19°, вдень 23-28°; у Києві вночі 17-19°, вдень 25-27°", - йдеться у повідомленні і зауважується, що у зв’язку з грозами завтра також йдеться про І рівень небезпечності, жовтий.

Повернення тепла до України
Як повідомляв УНІАН, раніше синоптик Ігор Кібальчич заявив, що вже цього тижня до України повернеться спека до 33-35 градусів.
За його словами, у першій половині тижня ще дощитиме, але температура почне поступово підвищуватися. Водночас у другій половині тижня ймовірність опадів знизиться, а небо стане переважно малохмарним. Денні показники температури на крайньому півдні та на Закарпатті поступово досягнуть позначок у 33-35 градусів.