15 червня в Україні дощитиме / фото Joe / Pixabay

У середині червня в Україні буде багато дощів. Сьогодні опади очікуються практично повсюдно, крім західної частини країни. Подекуди дощі будуть сильними і в супроводі гроз. Про це свідчать дані Погода УНІАН.

На заході країни сьогодні стане трохи тепліше. Температура тут підвищиться до +21°...+22°, а на Закарпатті повітря прогріється до +24°. Очікується суха погода з невеликою хмарністю.

На півночі України сьогодні пройдуть дощі. Місцями опади будуть інтенсивними. Температура вдень очікується близько +22°.

Відео дня

На жителів сходу країни також чекають дощі та мінлива хмарність. Тепло тут розподілиться нерівномірно. На Харківщині стовпчики термометрів покажуть +23°, а в Донецькій і Луганській областях повітря прогріється до +29°...+31°.

У центральній частині України буде невелика хмарність, тут також пройдуть дощі, місцями - грози. У полтавській, Черкаській та Вінницькій областях буде +21°...+22°, у Кіровоградській - до +23°, а в Дніпропетровській повітря прогріється до +24°...+26°.

На півдні України сьогодні також будуть зливи та грози. Температура тут підвищиться до +25°...+27°, на узбережжі буде свіжіше, +21°...+23°.

15 червня на заході країни стане трохи тепліше / фото УНІАН

Прикмети погоди 15 червня

Вітер 15 червня дме із заходу - найближчим часом буде похолодання.

Вас також можуть зацікавити новини: