Сьогодні місцями в Україні дощитиме / фото Myléne / Pixabay

Сьогодні, 16 травня, в Україні стане трохи тепліше, а у низці областей пройдуть дощі. Про це розказала синоптик Наталка Діденко.

"У четвер дощі в Україні пройдуть у центральних областях, у південній частині, у Тернопільській, Хмельницькій областях та на Донеччині. Ймовірно, черкне трохи дощиком Житомирщину та Київщину", - повідомила вона.

На решті території України, за даними Діденко, істотних опадів не передбачається.

Відео дня

"Температура повітря нарешті потихеньку піде вгору", - каже вона. Так, максимально повітря прогріється до +15...+19 градусів, а на Закарпатті - до +22 градусів.

Погода у Києві - прогноз синоптика

У Києві, за даними Наталки Діденко, 16 травня є ймовірність невеликого дощу, але місцями й періодично. Вдень стовпчики термометрів у столиці покажуть +15...+16 градусів. 

Коли в Україні потеплішає - прогноз

На рубежі травня та червня в Україні очікується потепління. Про це в коментарі Погода УНІАН розказала кандидат географічних наук, завідувач відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту ДСНС і НАН України Віра Балабух. За її даними, середньодобова температура може бути на 1-2 градуси вищою за норму. Найвищі температури та навіть температурні аномалії ймовірні на заході України.

Вас також можуть зацікавити новини: