23 червня у низці областей України стане свіжіше / фото Jill Wellington / Pixabay

У неділю, 23 червня, погода в Україні трохи зміниться. Подекуди пройдуть дощі та грози, а також знизиться температура. Про це розказала відомий синоптик Наталка Діденко.

"Неділя буде відчутно свіжішою на заході та півночі України - денна температура повітря знизиться до +24...+27 градусів", - повідомила вона.

Проте на решті території України, за даними синоптика, завтра очікується спека до +30...+34 градусів.

Відео дня

"Короткочасні дощі та грози пройдуть періодично в західних, північних, центральних областях.  До вечора неділі опади дійдуть також до Харківщини", - розказала вона.

На півдні та більшу частину доби 23-го червня у східних областях буде сухо, сонячно та спекотно.

У Києві 23-го червня також пройдуть періодично дощ та гроза, при грозі можливі злива та шквал. Температура повітря у столиці знизиться до більш комфортних +24...+25 градусів.

"На тижні температура повітря в Україні загалом буде комфортною, навіть на сході та півдні сильна спека малоймовірна", - резюмувала Наталка Діденко.

Погода у Києві - до столиці йде похолодання

На вихідних у Києві пануватиме літня погода, однак з початком нового тижня очікується деяке похолодання. Температура у столиці, за даними Укргідрометцентру, знизиться одразу на 4-5 градусів до +22°...+24°. Разом зі зниженням температури у Києві посилиться вітер.

Вас також можуть зацікавити новини: