23 червня в багатьох областях України дощитиме / фото ua.depositphotos.com

У неділю, 23 червня, у багатьох областях України пройдуть дощі, завдяки чому температура на заході та півночі країни знизиться до комфортних показників. На півдні, сході та в більшості центральних областей збережеться спека. Про це повідомляє Погода УНІАН.

На заході України сьогодні буде невелика хмарність. Місцями пройдуть дощі. Подекуди опади будуть сильними і в супроводі грози. Температура тут знизиться до +23°...+25°, на Закарпатті повітря прогріється до +26°.

Дощова погода сьогодні буде і на півночі України. Тут також місцями пройдуть зливи та грози. Стовпчики термометрів покажуть +24°...+25°, тільки в Сумській області повітря прогріється до +28°.

Відео дня

На сході сьогодні буде мінлива хмарність. Сухо. Температура вдень тут підвищиться до +29°...+31°.

У центральній частині України також збережеться спекотна погода з температурою +29°...+34°, тільки у Вінницькій області буде трохи свіжіше, +27°. У Вінницькій, Черкаській та Полтавській областях сьогодні будуть дощі, місцями грози.

На жителів півдня України чекає сухий і спекотний день із великою кількістю сонця. Повітря тут прогріється аж до +30°...+34°.

23 червня дощі трохи зіб'ють температуру на заході та півночі України / фото УНІАН

Прикмети погоди 23 червня

Якщо на вулиці посуха, то цього дня добра не чекай.

Вас також можуть зацікавити новини: