31 березня в Україні будуть дощі / Фото ua.depositphotos.com

У п'ятницю, 31 березня, в Україну прийде атмосферний фронт із заходу. Він принесе нам дощі та навіть мокрий сніг. Про це розказала синоптик Наталка Діденко.

За її прогнозом, дощі очікуються спочатку на заході та півночі, вдень опади дійдуть до центральних областей, а також Одеської та Миколаївської областей.

"У східних областях найближчої ночі випадатиме мокрий сніг, завтра вдень опади припинятимуться, навіть вийде сонечко", - розказала синоптик.

Відео дня

На Херсонщині, Запоріжжі, в Криму, у Дніпрі та на Полтавщині, за прогнозом Наталки Діденко, переважатиме суха погода.

Найближчої ночі, за її даними, очікується від -4° до +4°, завтра вдень в Україні буде  +6...+12 градусів, лише на Луганщині очікується +3...+7 градусів.

Погода у Києві - прогноз на 31 березня

"У Києві березень завершиться холоднуватою погодою", - каже Наталка Діденко.

Так, за її даними, вночі у столиці буде -2°...0°, а вдень температура максимально підійметься до +6°...+9°. У другій половині дня та ввечері в п'ятницю у столиці очікується невеликий дощ.

Яка погода буде в Україні найближчими днями - прогноз

Наприкінці березня та на початку квітня в Україні очікується зміна погоди. Зокрема, синоптик Ігор Кібальчич прогнозує невелике потепління, яке супроводжуватиметься дощами.

За його даними, 1та 2 квітня дощова погода очікується майже по всій Україні, а температура підійметься на 2-4 градуси вище норми.

Вас також можуть зацікавити новини: