Вже 20 червня в Україні стане свіжіше / фото УНІАН

Сьогодні в Україні очікується спекотна погода, а вже завтра, 20 червня, дихати у багатьох областях стане легше, температура знизиться. Про це свідчить прогноз синоптика Наталки Діденко.

"А 20-го червня в Україну завітає холодний атмосферний фронт, тому на заході, півночі, а також на Вінниччині та Черкащині температура повітря знизиться до +20...+25 градусів, а в північних районах Чернігівщини та Сумщини навіть до +18...+22 градусів!" - повідомила вона.

Зниження температури повітря, за словами експерта, супроводжуватиметься дощами та грозами, проте схід, південь та значна частина центральних областей ще залишаться і в середу, і в четвер серед сонця та спеки.

Відео дня

"У зв'язку з проходженням 20-го червня атмосферного фронту атмосферний тиск знизиться, стрибки тиску та градусів можуть негативно вплинути на метеопатів, особливо на людей із серцево-судинними недугами", - застерегла синоптик.

Погода у Києві - прогноз синоптика

20 червня до Києва також прийде холодний атмосферний фронт. Завдяки йому, за даними Наталки Діденко, у столиці посвіжішає до +20...+23 градусів. Також у Києві передбачається короткочасний дощ із грозою.

Нагадаємо, за прогнозом Погода УНІАН, сьогодні у Києві очікується найспекотніший день тижня. Повітря у столиці прогріється до +30°, буде сузо та трози хмарно. 

Вас також можуть зацікавити новини: