
У неділю, 28 вересня, атмосферний фронт принесе дощі до північної частини України, а там де пройдуть опади - похолоднішає. Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.
На решті території, за її даними, переважатиме суха погода, а вже у понеділок дощів побільшає.
Вночі, за її словами, буде "холодяка", хоча заморозки вже вгомоняться.
"У неділю через капосний холодний атмосферний фронт якраз в зоні опадів буде найхолодніше", - уточнила Наталка Діденко.
Зона похолодання витягнеться від Сумщини-Чернігівщини через Київщину до Тернопільщини. Також холодно буде в Карпатах.
"У цій вологій хмарній зоні вдень очікується холодна погода з температурою повітря лише +9...+12 градусів", - спрогнозувала експертка з погоди.
На решті території України завтра повітря прогріється до +12...+16, а на півдні - до +14...+18 градусів.
Погода у Києві
У столиці наприкінці тижня збільшиться хмарність та місцями пройде дощ. Вночі буде холодно, +5...+8 градусів, але вже без заморозків. Протягом дня очікується близько +10...+12 градусів.
Нагадаємо, 24 вересня у Києві розпочалася метеорологічна осінь. Цього року вона завітала до столиці на тиждень пізніше за кліматичну норму. Таким чином, літо у Києві тривало 126 днів.