Спека в Україні триватиме ще довго / фото Pixabay

Спека в Україні триватиме ще довго й охопить практично всю територію нашої країни. про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.

"Максимальна температура повітря досягатиме +30...+39 градусів, місцями до +40 і вище", - спрогнозувала вона.

Найскладнішою, за її даними, буде синоптична ситуація на півдні, сході та в більшості центральних областей України - там очікується найсильніша спека й дуже висока пожежна небезпека.

Відео дня

"Коли відчутне послаблення - поки не видно, за межами ймовірного прогнозу, і цей тиждень, і наступний", - повідомила Наталка Діденко.

Трохи нижчі градуси, за її прогнозом, очікуються в західних областях. Проте це не особливо вплине на загальну картинку - надзвичайна спека очікується повсюди.

"Треба обовʼязково мати запас води, як мінімум", - порадила експертка з погоди.

Спека в Україні - що відомо

Цього тижня в Україні очікується надзвичайна спека. За даними Укргідрометцентру, температура подекуди підвищуватиметься до +40 та навіть вище. Вже з 10 липня аномальні температури очікуються на Одещині, Миколаївщині та Херсонщині.

Через вплив антициклону опадів найближчими днями не буде, а найспекотнішими очікуються п’ятниця та субота. За прогнозами, певне послаблення спеки очікується з 16 липня.

Вас також можуть зацікавити новини: