Чорноморський циклон в Україні: синоптик розказав, як він змінить погоду

25 та 26 липня в Україні очікується помірно тепла погода, місцями з дощами та грозами. Про це на "Метеопрог" розказав синоптик Ігор Кібальчич.

За його словами, погоду обумовить поле підвищеного атмосферного тиску.

Водночас східні та південні регіони країни перебуватимуть під впливом компактного чорноморського циклону. Тому тут погода очікується нестійкою та дощовою, з поривчастим вітром та невисокими температурами.

Відео дня

Погода 25 липня

На заході країни вночі місцями пройде невеликий дощ. Вдень можливі короткочасні грозові дощі. Температура вночі +8…+13 °С, вдень +20…+25 °С.

На півночі вдень місцями можливий невеликий короткочасний дощ. Вночі термометри покажуть +10...+15 °С, вдень +22...+27 °С.

У центральній частині країни очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер вдень 7 – 12 м/с. Температура вночі +12...+17 °С, вдень +23...+28 °С.

На півдні у суботу очікується погода без істотних опадів, лише у Криму місцями пройде невеликий дощ. Вітер 7 - 12 м/с. Температура вночі +15...+20 °С, вдень +25...+30 °С.

На сході вдень та ввечері пройдуть значні дощі та грози, лише на Харківщині без істотних опадів. Вітер 7 - 12 м/с. Температура вночі +13...+18 °С, вдень розігріє до +25...+30 °С.

Погода 26 липня

У західних областях протягом доби буде малохмарна та спокійна погода, без опадів, тільки вночі та вранці місцями можливий туман. Температура вночі +11...+16 °С, вдень потеплішає до +26...+31 °С.

На півночі очікується мінлива хмарність, без опадів. Термометри покажуть вночі +12...+17 °С, вдень +23...+28 °С.

У центральних областях очікується погода без опадів. Лише на Дніпропетровщині, а також на сході Полтавщини вдень пройдуть дощі, місцями сильні. Вітер 7 - 12 м/с. Температура вночі +14…+19 °С, вдень +24…+29 °С.

На півдні погода очікується доволі контрастною. В Одеській та Миколаївській областях опадів не передбачається, а повітря прогріється до +26...+31 °С. У Криму та Приазов'ї під впливом південного циклону пройдуть грозові дощі, місцями сильні. Температура вдень +23...+28 °С.

На сході України також буде нестійка та дощова погода під впливом циклону з півдня. Подекуди опади можуть бути значними. Вітер 7 – 12 м/с, вранці та вдень пориви 15 – 20 м/с. Температура вночі +13…+18 °С, вдень +25…+30 °С.

Погода в Україні змінюється

Раніше синоптикиня Наталка Діденко розказала, що буде з погодою в Україні надалі. 

Так, на вихідних температура дещо підвищиться, але подекуди дощитиме. 27 липня стане спекотно, але вже 28 та 29 числа температура знову знизиться. На початок серпня вона прогнозує знову спеку.

Вас також можуть зацікавити новини: