Сьогодні на заході України будуть грози / фото ua.depositphotos.com

Сьогодні, 2 липня, в західних областях України очікується зміна погоди. Згідно з прогнозами, очікуються грози і невеликі дощі. На решті території країни переважатиме ясна і безхмарна погода без опадів. На сході, північному сході, а також місцями в центральних областях буде комфортна температура +23°...+25°.

Про це свідчать дані Погода УНІАН.

Сьогодні в західних областях очікуються грози у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській та Закарпатській областях. У Волинській та Чернівецькій очікуються невеликі дощі. Тепло розподілиться нерівномірно. Так, у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській областях стовпчики термометрів покажуть +25°...+28°. На решті території все ще буде спека до +30°...+33°.

На півночі України сьогодні також буде розкид температур. Прохолодніше всього буде в Чернігівській і Сумській областях, де стовпчики термометрів покажуть +23°...+25°, а в Київській та Житомирській - до +28°...+30°. Без опадів.

Жителям центру варто готуватися до ясної і безхмарної погоди. Однак сильна спека до +30° буде лише на Вінничині. На решті території очікується до +27°, а в Полтавській області - до +22°.

На сході України сьогодні буде комфортна температура в межах +24°...+25°. Невелика хмарність, без опадів.

На півдні України також очікуються температурні контрасти. У Криму і в Запорізькій області стовпчики термометрів покажуть +24°...+28°, на решті території буде +28°...+30°. Ясно і безхмарно, без опадів.

Погода в Україні 2 липня / фото УНІАН

Вас також можуть зацікавити новини: